//www.ros.net.pl/GalleryImages/cms/Banners/637110695509619193.png//www.ros.net.pl/GalleryImages/cms/Banners/637111331208750132.png
Dołącz do programu Rossnę!
i zobacz jak rosną Twoje korzyści
1Rossnę! Będę Mamą

Nadszedł czas na rozpoczęcie jednej z najpiękniejszych przygód w Twoim życiu. Razem z Rossnę! Będę Mamą przeprowadzimy Cię przez każdy z niezwykłych etapów ciąży, aż do chwili kiedy weźmiesz swojego Maluszka w ramiona. Dzięki programowi przygotujesz się na nadchodzący nowy etap i zadbasz o siebie i swojego Malucha.

Dołączając do programu, kiedy spodziewasz się dziecka, otrzymasz:

 • 3% rabatu na produkty do pielęgnacji dla kobiet w ciąży oraz na wybrane produkty dla małych dzieci, które mogą być przydatne w momencie kompletowania wyprawki (produkty objęte rabatem sprawdzisz tutaj),
 • promocje dostępne tylko dla uczestników programu oznaczone etykietą Cena w Rossnę!,
 • dostęp do najlepszych porad eksperckich,
 • pierwszeństwo obsługi przy kasie.
cienkot
3%
2Rossnę! Maluch (0-3)

Twoje Maleństwo pojawiło się na świecie! Czeka na Ciebie dużo wyzwań, ale jeszcze więcej radości i szczęścia. Jesteśmy po to, żeby Cię wspierać i przeprowadzić przez najbliższe 3 lata życia Twojego Malucha. Pomożemy w pielęgnacji, rozwoju, karmieniu i wszystkim tym co będzie towarzyszyło Tobie i Twojemu Maluchowi.

Udział w programie jako rodzic Malucha to:

 • rabat, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Na początku wynosi 3%, lecz co 90 dni, może urosnąć o dodatkowy 1 punkt procentowy, aż do 10%. Wystarczy, że w tym okresie 6 razy zrobisz zakupy z użyciem wirtualnej karty programu Rossnę! produktów objętych programem,
 • atrakcyjne promocje na produkty dla małych dzieci dostępne tylko dla uczestników programu (produkty oznaczone etykietą Cena w Rossnę!),
 • dostęp do najlepszych porad eksperckich,
 • dostęp do specjalnych ofert i akcji, m.in. Promocja Pampers czy Rossnę z Bobovita.
cienkot
cienswinka
cienkrolik
3%
10%
1%1%1%1%1%1%1%1%1%
3Rossnę! Junior

Jak ten czas leci, prawda? Twoje dziecko skończyło już 3 lata, a przed Wami pojawiło się mnóstwo nowych możliwości! Ten okres w rozwoju dziecka, to czas intensywnej nauki, kształtowania nawyków i samodzielności. W Rossnę! Junior wspieramy kształtowanie nawyków higienicznych u najmłodszych.

W tej części programu możesz liczyć na:

 • promocje na produkty do higieny i pielęgnacji dostosowane do potrzeb dzieci powyżej 3. roku życia (produkty z etykietą Cena w Rossnę!),
 • sezonowe akcje specjalne,
 • praktyczne wskazówki sprawdzone przez innych rodziców i potwierdzone przez specjalistów, które ułatwią Ci budowanie samodzielności higienicznej dziecka,
 • przygody bohaterów Czyściochowa, którzy wprowadzą Twoją pociechę w świat codziennych czynności higienicznych.
pets
Chcesz dołączyć do Rossnę! Zobacz jakie to proste.

Pobierz aplikację Rossmann PL na swój telefon.

swinka
krolik
mobile
mobile-1
O PROGRAMIE ROSSNĘ!

Rossnę! to program funkcjonujący w drogeriach Rossmann, dedykowany dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci do ukończenia 10 lat. Uczestnicy programu mogą liczyć na rabaty i promocje na produkty dla dzieci, eksperckie porady oraz dedykowane akcje specjalne i atrakcyjne niespodzianki. Benefity programu różnią się od jego etapu i wieku dziecka.

Uczestnicy programu Rossnę! mogą korzystać z serwisu doradczego rossne.pl oraz eksperckich porad, fachowych wskazówek na temat rozwoju i potrzeb dziecka.

Pozostałe korzyści, podobnie jak oferta produktów w drogeriach Rossmann, dostosowane są do potrzeb przyszłej mamy i wieku dziecka.

Rossnę! Będę Mamą, czyli oferta programu dedykowana dla kobiet w ciąży to 3% rabatu na produkty dla kobiet w ciąży oraz produkty dla małych dzieci, które mogą być przydatne w momencie kompletowania wyprawki. Poza stałym rabatem procentowym z kartą, przyszłe mamy mogą liczyć na dedykowane promocje oraz pierwszeństwo przy kasie.

Rossnę! Maluch, to oferta programu dla rodziców dzieci do ukończenia 3 roku życia. Rodzic Malucha otrzymuje:

 • rabat procentowy od 3 do 10% na produkty dla małych dzieci objęte programem. Na początku rabat wynosi 3%, jednak co 90 dni, może urosnąć o dodatkowy 1 punkt procentowy, aż do 10%. Wystarczy, że w tym okresie 6 razy dokonać zakupu, z użyciem wirtualnej karty Rossnę!, produktów objętych programem
 • atrakcyjne promocje na produkty dla małych dzieci dostępne tylko dla uczestników programu (produkty oznaczone etykietą „Cena w Rossnę!”)
 • dostęp do specjalnych ofert i akcji, m.in. Promocja Pampers czy Rossnę z Bobovita.

Rossnę! Junior jest najmłodszą częścią programu Rossnę, skierowaną do rodziców i dzieci, które ukończyły 3 rok życia a nie ukończyły 10 roku życia. Ten okres w rozwoju dziecka, to czas nauki i kształtowania samodzielności, dlatego poza promocjami na produkty do higieny i pielęgnacji Juniora oraz sezonowymi akcjami specjalnymi, wspieramy kształtowanie nawyków higienicznych wśród dzieci. Najmłodszych codziennych czynności higienicznych będą uczyć bohaterowie programu - mieszkańcy Czyściochowa. Na rodziców czekają praktyczne wskazówki sprawdzone przez innych rodziców i potwierdzone przez specjalistów, które ułatwiają naukę samodzielności higienicznej dzieci.

Uczestnikiem programu Rossnę! mogą zostać osoby posiadające smartfon z systemem operacyjnym Android 4.1 lub iOS w wersji minimum 10. Aplikację Rossmann PL można pobrać także na inne urządzenie mobilne.

Użytkownikami mogą zostać pełnoletnie osoby spodziewające się narodzin dziecka, pełnoletni rodzice lub prawni opiekunowie dziecka w wieku od 0 miesięcy do ukończenia 10. roku życia.

Uczestnictwo w programie wymaga:

 • pobrania i zainstalowania aktualnej wersji aplikacji mobilnej Rossmann PL,
 • założenia konta - jeśli rejestrowałeś się wcześniej na www.rossmann.pl (np. by zrobić zakupy online) nie musisz zakładać nowego konta; podobnie, jeśli jesteś już w Klubie Rossmann, wystarczy, że zalogujesz się w aplikacji,
 • wypełnienia formularza rejestracyjnego do programu Rossnę! dostępnego w aplikacji,
 • akceptacji regulaminu programu Rossnę! oraz wymaganych zgód.

Jeśli jesteś uczestnikiem Klubu Rossmann wystarczy, że w nowej wersji aplikacji Rossmann PL zalogujesz się na dotychczasowe konto, a następnie wybierzesz „Dla Ciebie” i klikniesz w zakładkę Rossnę. Zobaczysz wtedy zachętę do dołączenia do programu. Kliknij w przycisk „Dołącz”, uzupełnij formularz rejestracyjny i gotowe!

Od teraz „Twoja karta” jest nośnikiem korzyści obu programów. Wystarczy okazać jedną kartę, a rabaty z Klubu lub z programu Rossnę!, naliczą się podczas jednej transakcji.

UWAGA!: Warunkiem naliczenia się rabatów z Klubu Rossmann lub programu Rossnę! jest rejestracja do obu programów na tym samym adresie e-mail. Okazanie dwóch kart należących do innych użytkowników spowoduje, że rabat naliczy się tylko posiadaczowi ostatniej zeskanowanej karty.

Tak, aby korzystać z oferty programu Rossnę! zarówno dla dziecka w wieku 0-3 lata, jak i dziecka, które ukończyło 3. rok życia, wystarczy w profilu w aplikacji mobilnej Rossmann PL, w sekcji „Twoje konto” i w zakładce „Rossnę” dodać dane starszego dziecka.

W celu korzystania z oferty w ramach Rossnę! Junior wystarczy dołączyć do programu Rossnę! w aplikacji mobilnej Rossmann PL, wypełniając formularz i wpisując dane dziecka (oferta Rossnę! Junior dedykowana jest dla rodziców i dzieci, które ukończyły 3. rok życia, a nie ukończyły 10. roku życia).

Osoba, która jest już uczestnikiem programu Rossnę!, jako rodzic młodszego dziecka (w wieku 0-3 lat) wystarczy, aby w profilu w aplikacji mobilnej Rossmann PL, w sekcji „Twoje konto” i w zakładce „Rossnę” dodała dane starszego dziecka. Oferta programu Rossnę! dopasowana jest do wieku dziecka automatycznie, czyli jeśli dziecko kończy 3. rok życia oferta zmienia się z Rossnę! Maluch na Rossnę! Junior.

Nie. Oferta programu Rossnę! dostosowana jest do wieku dziecka automatycznie, czyli jeśli dziecko kończy 3. rok życia oferta zmienia się z Rossnę! Maluch na Rossnę! Junior.

Tak.

Funkcjonalności programu oparte są na rozwiązaniach mobilnych. Dzięki temu uczestnicy nie muszą używać tradycyjnej, plastikowej karty. Wystarczy posiadać aplikację mobilną Rossmann PL i przy kasie okazać wirtualną kartę Rossnę! lub mieć włączoną funkcję NFC i zbliżyć telefon do czytnika (pin pada).

Karta to indywidualny kod kreskowy, który okazujesz w aplikacji mobilnej Rossmann PL podczas każdych zakupów w drogerii Rossmann, i dzięki któremu korzystasz z ofert w programie Rossnę!

Jeśli jesteś uczestnikiem programu Rossnę! (lub/i Klubu Rossmann) i zalogujesz się do aplikacji Rossmann PL, kartę znajdziesz klikając w ikonkę „Twoja karta” na pasku dolnego menu aplikacji.

Odbieraj powiadomienia i sprawdzaj zakładkę „Dla Ciebie” w aplikacji Rossmann PL, a zyskasz pewność, że żadna z nich Cię nie ominie. Uczestnicy Rossnę! za pomocą powiadomień będą także informowani o zmianach progu rabatowego, przyznanych prezentach czy zmianie oferty wynikającej z wieku dziecka.

Poza powiadomieniami z aplikacji uczestników programu, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera Rossnę!, informujemy o promocjach, akcjach specjalnych i innych ofertach poprzez informacje wysyłane na adres e-mail podany przy rejestracji.

Nie. Lista artykułów objętych rabatem dostępna jest na stronie www.rossmann.pl, w załącznikach do regulaminu programu i uzależniona jest od statusu uczestnika w programie (osoba spodziewająca się dziecka lub rodzic Malucha - dziecka w wieku 0-3 lata). Produkty objęte rabatem w ramach Rossnę! mogą być także odpowiednio oznakowane na stronie www.rossmann.pl, w gazetce promocyjnej, oraz na pozostałych nośnikach reklamowo-promocyjnych wykorzystywanych przez drogerie Rossmann.

Uczestnik spodziewający się dziecka otrzymuje 3% rabatu na zakup produktów wyszczególnionych w załączniku do regulaminu programu, w szczególności na produkty pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży.

Rodzic Malucha otrzymuje na start 3% rabatu na zakup produktów wyszczególnionych w załączniku do regulaminu programu, w szczególności na produkty higieniczne i pielęgnacyjne dla małych dzieci. Wysokość rabatu może urosnąć o dodatkowy 1 punkt procentowy, aż do 10%. Wystarczy w czasie 90 dni dokonać 6 razy zakupu produktów objętych programem z użyciem wirtualnej karty Rossnę!.

Dla uczestników będących rodzicami Malucha (dziecka do ukończenia 3 roku życia) rabat rośnie o 1 proc. co 90 dni, gdy uczestnik programu dokonuje z użyciem wirtualnej karty Rossnę!, dostępnej w aplikacji Rossmann PL, regularnych zakupów artykułów objętych programem, tj. co najmniej 6 razy w przeciągu 90 dni. Wartość dokonanych zakupów, nie ma wpływu na wzrost rabatu. Liczy się tylko regularność wizyt.

W „Profilu” w aplikacji mobilnej Rossmann PL można zarejestrować maksymalnie sześcioro dzieci przy jednoczesnym spełnieniu wymagań dotyczących ich daty urodzenia, tzn.:

 • wiek 0-10 lata,
 • odstęp między datami urodzenia kolejnych dzieci minimum 9 miesięcy lub maks. 2 dni w przypadku ciąż mnogich.

W celu rejestracji większej liczby dzieci, należy ten fakt zgłosić Organizatorowi, kontaktując się z Sekcją Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.rossmann.pl/kontakt.

Tak. Jeśli uczestnik spodziewający się dziecka nie dokona zmiany statusu na jestem rodzicem w ciągu maksymalnie 60 dni od planowanej daty porodu.

KONTO ROSSMANN I APLIKACJA

Rejestracja w portalu www.rossmann.pl jest bardzo prosta. Skorzystaj z opcji „Załóż konto”, zapoznaj się i zaakceptuj regulamin portalu Rossmann.pl, podaj nick, hasło i adres e-mail. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany przy rejestracji adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, w celu potwierdzenia rejestracji i aktywacji konta. Rejestracji możesz dokonać również w aplikacji mobilnej Rossmann PL, wówczas również otrzymasz link, w który klikając potwierdzisz swoją rejestrację. Link jest aktywny przez 72 godziny od wysłania.

Aplikację należy pobrać na smartfon lub inne urządzenie mobilne. Wystarczy wejść do jednego ze sklepów oferujących aplikacje (Google Play, Apple Store), wpisać w okno wyszukiwarki Rossmann PL i zainstalować aplikację.

Samo pobranie aplikacji nie jest jednoznaczne z dołączeniem do programu Rossnę!. Należy jeszcze wypełnić formularz rejestracyjny.

Tak.

DODATKOWE FUNKCJONALNOSCI

Jeśli nie wylogujesz się z aplikacji Rossmann PL będziesz mieć zawsze dostęp do „Twojej karty”– nawet bez połączenia z Internetem. Jeśli natomiast będziesz chciał/a sprawdzić aktualne oferty, promocje lub dokonać zakupu w aplikacji, będziesz potrzebować połączenia z Internetem.

Nie. Identyfikacja w programie za pomocą technologii NFC jest możliwa dla telefonów z systemem Android (od wersji 4.4.). Posiadacze smartfonów z systemem iOS w celu identyfikacji i naliczenia rabatów powinni okazać „Twoją kartę” dostępną dla uczestników programu Rossnę! w aplikacji.

Na początek należy włączyć tę funkcję w swoim smartfonie. W tym celu należy przejść do „Ustawień” telefonu, wybrać pozycję NFC i zaznaczyć opcję „Włącz”. Przy włączonej funkcji NFC, należy zbliżyć smartfon do czytnika kart (pin pada). Gdy zostaniesz rozpoznany przez nasz system, usłyszysz charakterystyczny dźwięk.

By dodać widget na telefonie z systemem iOS, przejdź do pulpitu z widgetami lub otwórz pasek powiadomień (przesuń palcem z góry do dołu ekranu) i przejdź na widok widgetów. Następnie kliknij przycisk „Edycja”. Z listy widgetów wybierz widget „KARTA ROSSMANN”. Kliknij na plus obok ikony widgetu, a następnie potwierdź akcję, wybierając „Gotowe” u góry ekranu. Widget z „Twoją KARTĄ ROSSMANN” od teraz będzie zawsze na Twoim pulpicie!

By dodać widget na telefonie z systemem Android, dotknij pulpitu w swoim telefonie i przytrzymaj przezchwilę. Następnie wybierz przycisk „Widgety”. Po przejściu do listy dostępnych dla Twojego telefonu widgetów, wyszukaj widget „Twoja KARTA ROSSMANN”.

Aby dodać widget na pulpit telefonu kliknij go i przytrzymaj, a następnie przeciągnij na wolne miejsce na pulpicie.

Powiadomienia push to wiadomości wysyłane przez aplikację Rossmann PL na urządzenia mobilne. Są to powiadomienia o najnowszych promocjach dla uczestników programu Rossnę!, akcjach specjalnych, prezentach. Powiadomienia push działają na telefonach z systemem Android oraz iOS.

Dane osobowe uczestnika programu podane w procesie rejestracji mogą być modyfikowane w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Wejdź lub zaloguj się do aplikacji Rossmann PL, a następnie kliknij w 3 poziome kreski widoczne w lewym górnym rogu na ekranie głównym aplikacji. W ten sposób przejdziesz do swojego profilu. Następnie przejdź do sekcji „Twoje konto” i w zakładce „Twoje dane” możesz dokonać niezbędnych modyfikacji. Niemożliwa jest natomiast zmiana danych dotyczących dziecka/dzieci (data urodzenia, płeć). Dodanie kolejnego dziecka w programie możliwe jest również w aplikacji mobilnej Rossmann PL w sekcji „Twoje konto” i w zakładce „Rossnę”

Tak. Aby zrezygnować z uczestnictwa w programie Rossnę! zaloguj się do aplikacji Rossmann PL, a następnie kliknij w 3 poziome kreski widoczne w lewym górnym rogu na ekranie głównym aplikacji. W ten sposób przejdziesz do swojego profilu. Następnie znajdź sekcję „Rossnę”. W tej sekcji będzie widoczna opcja „Rezygnacja z uczestnictwa w Rossnę”, w którą należy kliknąć, a następnie potwierdzić rezygnację.