Szukasz:

kule do kąpieli

TYLKO U NAS
Pustynna tęcza kula do kąpieli, okrągła, wielokolorowa (żółć, czerwień, szarość), w przeźroczystej folii.
5,0
Manufaktura Piękna Pustynna Tęcza
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
TYLKO U NAS
Biała, musująca kula do kąpieli "Poranna Rosa" z napisem i suszonymi płatkami słonecznika na górze, widok pod kątem.
4,2
Manufaktura Piękna Poranna Rosa
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
TYLKO U NAS
Musująca kula do kąpieli Nocny Łowca, szara, owinięta folią, z białą etykietą i niebieskim paskiem, widok z góry.
4,0
Manufaktura Piękna Nocny Łowca
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
TYLKO U NAS
Ciemnoszara kula do kąpieli "Szary Wilk" z aktywnym węglem, w folii z etykietą, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Szary Wilk
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
TYLKO U NAS
Musująca kula do kąpieli Prosecczio, jasnożółta z brokatem, w folii ochronnej, widok z przodu etykiety.
5,0
Manufaktura Piękna Proseczio
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Musująca kula do kąpieli Miłość - Energia Wody w brązowym papierze kraft z etykietą, widok z góry.
With Love Miłość
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Kremowa kula do kąpieli Kawosz z etykietą i logo liścia. Widok z góry, z zapachem kawy i przypraw.
Manufaktura Piękna Kawosz
kula do kąpieli 165 g
10,99 zł
100 g = 6,66 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kula do kąpieli z etykietą "Musująca, energia wody" zawinięta w brązowy papier kraft, widok z góry.
With Love Równowaga
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Błyszczący różowy Resorak, figurka do kąpieli w kształcie samochodu, w opakowaniu z drogami i małymi autami.
5,0
Manufaktura Piękna Resorak
kula do kąpieli 105 g
10,99 zł
100 g = 10,47 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie musującej tabletki do kąpieli Jednorożec, biała folia z wizerunkiem jednorożca i tęczową grzywą.
4,8
Manufaktura Piękna Jednorożec
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona saszetka Dinożart, owocowa musująca tabletka do kąpieli z grafiką uśmiechniętego dinozaura, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Dinożarł
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Bronchial sól morska do kąpieli, biała saszetka 80g z ilustracjami ziół, wspiera oddech.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli rozgrzewającej 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Przezroczysty słoik 380g gruboziarnistej soli do kąpieli Manufaktura Piękna, floral, jabłko, śliwka, widok z przodu.
4,9
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Floral & Green Apple & Plum 380 g
14,49 zł
100 g = 3,81 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól do kąpieli z Morza Martwego w białym opakowaniu z niebieskim akcentem, widok z przodu, sól widoczna.
4,9
White Flower's Experience
sól do kąpieli, z Morza Martwego 500 g
10,99 zł
100 g = 2,20 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól do kąpieli lilia, bergamota, porzeczka w przezroczystej butelce z czarnym korkiem, widok z przodu.
4,7
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Lilly of the valley & Bergamot & Blackcurrant 350 ml
14,49 zł
100 ml = 4,14 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Altapharma sól kąpielowa Gelenk & Muskel w saszetce. Biała z zielenią i pomarańczą, ziołowe ilustracje.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli, z olejkami eterycznymi, rozmaryn i eukaliptus 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
TYLKO U NAS
Isana Med sól do kąpieli z Morza Martwego w białym pudełku, z rozsypanymi obok białymi kryształkami soli.
4,9
Isana Med
sól do kąpieli z Morza Martwego 1 500 g
22,99 zł
100 g = 1,53 zł
TYLKO U NAS
Różowe perełki do kąpieli malinowe Plum! w przezroczystej butelce z kreskówkowym kotkiem, widok z przodu.
5,0
Plum! Czyściochowo
perełki do kąpieli, Malina 150 g
7,99 zł
100 g = 5,33 zł