Szukasz:
neboa
4,7
Neboa Trichological Care
wcierka do skóry głowy, trychologiczna, przeciwdziałanie wypadaniu włosów 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł4,8
Neboa Overnight Hair Care
wcierka do skóry głowy, wzmacniająca, zagęszczenie i wzrost włosów, na noc 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł4,8
Neboa Just Curly
krem do stylizacji włosów kręconych i falowanych, podkreślenie skrętu 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł4,5
Neboa Just Curly
spray do stylizacji włosów podatnych na skręt, efekt plażowych fal, Sól Morska 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł4,3
Neboa Just Curly
spray do reanimacji skrętu włosów kręconych i falowanych, nawilżający 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł4,8
Neboa Color Shield Brunette
odżywka do włosów w odcieniach brązu, ochronna 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,9
Neboa Repair & Shine
maska do włosów zniszczonych i farbowanych, naturalna, regeneracja i odbudowa 25 ml
6,79 zł
100 ml = 27,16 zł4,8
Neboa Repair & Shine
maska do włosów zniszczonych i farbowanych, naturalna, regeneracja i odbudowa 50 ml
16,99 zł
100 ml = 33,98 zł4,8
Neboa Thermo Protect
mleczko do włosów, termoochronne, do każdego rodzaju włosów 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł






















