Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
  2. Wyniki wyszukiwania
Szukasz:

humana

Niebieskie opakowanie mleka Humana 3 Mali Odkrywcy z logo PROBALANCE, dla dzieci po 12 miesiącu życia.
5,0
Humana Mali Odkrywcy 3
napój mleczny w proszku, po 12. m-cu życia 650 g
54,99 zł
100 g = 8,46 zł
Niebieskie opakowanie mleka następnego Humana PROBALANCE 2 dla niemowląt po 6. miesiącu, widok z przodu.
Humana Pro Balance 2
mleko następne, po 6. m-cu życia, 5HMO 750 g
79,99 zł
100 g = 10,67 zł
Niebieska puszka mleka początkowego Humana 1 dla niemowląt od urodzenia, z logo serca.
Humana 1
mleko początkowe, dla niemowląt, od urodzenia 750 g
79,99 zł
100 g = 10,67 zł
Humana Herbatka na dobranoc, niebieska puszka z ziołami (melisa, rumianek, lipa) dla niemowląt po 4. miesiącu.
4,9
Humana
herbatka na dobranoc, Melisa, Rumianek, Lipa, po 4. m-cu życia 200 g
21,99 zł
100 g = 11,00 zł
Biała puszka Humana Herbatka owocowa 200g z grafiką jabłek, dzikiej róży i kwiatów, widok przodem.
4,6
Humana
herbatka owocowa, na zimno i na ciepło, po 8. m-cu życia 200 g
21,99 zł
100 g = 11,00 zł
Mleko Humana 4 Mali Odkrywcy, niebieski karton z cyfrą 4. Widok z przodu. Wspiera rozwój po 24 m-cach.
5,0
Humana Mali Odkrywcy 4
napój mleczny w proszku, po 24. m-cu życia 650 g
54,99 zł
100 g = 8,46 zł
Opakowanie Humana Milk Minis Peach 4x100g, brzoskwiniowy deserek jogurtowy dla dzieci od 6 miesiąca, widok z przodu.
4,8
Humana Milk Minis
deserek jogurtowy o smaku brzoskwiniowym, po 6. m-cu życia 4 x 100 g
12,49 zł
100 g = 3,12 zł
Humana Milk Minis bananowy deserek jogurtowy 4x100g, białe pudełko z rysunkiem krowy i plasterkami banana.
5,0
Humana Milk Minis
deserek jogurtowy o smaku bananowym, po 6. m-cu życia 4 x 100 g
12,49 zł
100 g = 3,12 zł
Front of Humana Milk Minis Strawberry yogurt, 4x100g, with cartoon cow and fresh strawberries, for 8+ months.
4,5
Humana Milk Minis
deserek jogurtowy o smaku truskawkowym, po 6. m-cu życia 4 x 100 g
12,49 zł
100 g = 3,12 zł
z1

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone