Szukasz:

velvet ink

TYLKO ONLINE
Peripera Ink The Velvet Lip Tint nr 28 Mauveful Nude. Kremowy tint w matowej butelce z kroplomierzem.
4,0
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 28 Mauveful Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
MEGA!
Matowa pomadka Bourjois Rouge Velvet Ink, butelka i złoty aplikator obok, kolor brudnego różu.
4,5
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 04 Mauve Sweet Mauve 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowo-różowy tint do ust Peripera Ink Velvet 42 w butelce z zakraplaczem, na stonowanym tle, widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 42 Pinkish Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint #27, brzoskwiniowy odcień w matowej butelce z różową nakrętką.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 27 Strawberry Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 44 Chestnut Nude, brązowa butelka z aplikatorem, matowy tint do ust.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 44 Chestnut Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 30, Classic Nude, matowa butelka z pipetą w odcieniu brązowego różu, widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 30 Classic Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
MEGA!
Bourjois Rouge Velvet Ink, czerwona matowa pomadka w płynie z precyzyjnym aplikatorem i butelką.
4,5
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 08 Coquelic’hot 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!
Bourjois Rouge Velvet Ink: intensywna czerwona matowa pomadka w płynie w złotej butelce z aplikatorem i wzornikiem.
5,0
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 09 Rouge a reves 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet 43 Caffeine Nude, brązowy tint do ust w butelce z zakraplaczem. Widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 43 Caffeine Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Tint 24 Milky Nude, matowa brzoskwiniowa butelka z aplikatorem, widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 24 Milky Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
MEGA!
Bourjois Rouge Velvet Ink, różowa matowa pomadka w płynie, butelka z aplikatorem i złotą nakrętką.
5,0
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 03 Rose Me Tender 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 23, Nutty Nude, aksamitny tint do ust w małej brązowej butelce z kroplomierzem.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 23 Nutty Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 26 Well-Made Nude w matowej, różowo-beżowej butelce z zakrętką i kroplomierzem. Z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 26 Well-Made Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
MEGA!
Matowa pomadka Bourjois Rouge Velvet Ink w butelce ze złotą zakrętką, z aplikatorem i bordowym wzornikiem.
5,0
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 10 Re(d)belle 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 25 Cinnamon Nude, matowa butelka z zakrętką, widok z przodu. Daje aksamitne wykończenie.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 25 Cinnamon Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint Good Brick, matowy, czerwono-brązowy tint do ust w butelce z zakraplaczem.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 01 Good Brick 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 15, różowy tint do ust, matowa butelka z kroplomierzem, widok z przodu.
5,0
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 15 Beauty Peak Rose 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Kremowy tint do ust Peripera Ink The Velvet Lip Tint w odcieniu Celeb Deep Rose, butelka z zakraplaczem, widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 02 Celeb Deep Rose 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet 20 Lip Tint Classy Plum Rose. Czerwona butelka z pipetą, widok z przodu, biały napis.
5,0
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 20 Classy Plum Rose 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 18 w kolorze pudrowego różu, matowa butelka z zakraplaczem, widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 18 Star Plum Pink 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint Wine Nude w bordowej butelce z kroplomierzem, z przodu napis INK VELVET 31.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 31 Wine Nude 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
TYLKO ONLINE
Peripera Ink Velvet Lip Tint 41, matowa butelka z różowym aplikatorem, odcień Cool Off Rosy. Widok z przodu.
Peripera Ink Velvet
tint do ust, nr 41 Cool Off Rosy 4 g
49,99 zł
100 g = 1249,75 zł
MEGA!
Pomadka Bourjois Rouge Velvet Ink malinowa, matowa, z precyzyjnym aplikatorem i okrągłym swatche.
4,0
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 15 Sweet Dar(k)ling 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł