MEGA!NOWE
Fioletowy balsam do ciała DREAM MOAN, regenerujący, z ceramidami, 98% naturalny, na żółtej podstawie.
4,8
Moan Dream
balsam do ciała, regenerujący 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Puszysta jasnoróżowa myjka kąpielowa z siateczki, z białą pętelką i brązową metką Beauty, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
myjka do kąpieli, różne kolory 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
TYLKO U NAS
Różowa butelka mgiełki Fluff odżywcza malinowa i jej kartonik. Widok przodu z napisem nourishing face mist.
4,9
Fluff
mgiełka do twarzy, odżywcza, Malina 150 ml
17,99 zł
100 ml = 11,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Isana Punktowe Plasterki Czysta Skóra, 36 szt., z kwasem salicylowym na wypryski, biało-niebieskie, widok z przodu.
4,6
Isana Czysta Skóra
plastry punktowe, na wypryski 36 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,32 zł
TYLKO U NAS
Isana szampon z olejem arganowym i żurawiną, bez silikonów, dla włosów zniszczonych, beżowa butelka, front.
4,8
Isana
szampon do włosów, Olej Arganowy i Żurawina 250 ml
11,49 zł
100 ml = 4,60 zł
MEGA!NOWE
Fluff Matcha Latte Whipped Body Lotion w jasnozielonej butelce z białą zakrętką, z przodu.
4,9
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Matcha Latte 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwony Pheym Cherish eau de toilette w płaskiej, gumowej butelce z atomizerem, obok pudełka z nutami wiśni.
4,8
Pheym. Cherish
woda toaletowa dla kobiet 50ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
TYLKO U NAS
WIBO Fixing Spray Photo Finish, czarna butelka z różowym napisem, widok z przodu. Makeup fixer.
4,7
Wibo Fixing Spray Photo Finish
utrwalacz do makijażu 50 ml
27,99 zł
100 ml = 55,98 zł