4,9
Medisept
chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni, Cashmere 15 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,28 złNajniższa cena: 6,39 zł
4,9
Mixa Urea Cica Repair+
krem multifunkcyjny, do twarzy, ciała i dłoni, regenerujący 400 ml
53,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,8
So...? Miss So...? Twilight Kiss
mgiełka do ciała dla kobiet, Vanilla Fudge & Milkshake 140 ml
35,99 zł
100 ml = 25,71 zł4,9
Alouette Classic
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 15 x 10 szt
7,29 zł
1 szt. = 0,05 zł4,9
Janda Siła Nawilżacza Hialuronowego
żel micelarny do demakijażu i mycia twarzy oraz oczu 400 ml
23,49 zł
100 ml = 5,87 zł4,7
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
henna do brwi, intensywna, kremowa, nr 3.0 Ciemny Brąz 15 ml
14,99 zł
100 ml = 99,93 zł4,4
Neboa Thermo Protect
spray do włosów każdego rodzaju, termoochronny, wzmocnienie i ochrona 175 ml
39,99 zł
100 ml = 22,85 zł4,8
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 80 szt.
Z APKĄ5,39 zł
1 szt. = 0,07 złCena bez apki:6,49 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
4,9
Pheym. Crush
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Z APKĄ33,99 zł
100 ml = 67,98 złCena bez apki:49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
4,8
Prokudent Sensitive
nić dentystyczna o miętowym aromacie, do wrażliwych dziąseł, 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł4,0
Bloom Nails
frezarka do paznokci, przenośna, mini, 6 frezów w zestawie 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł4,8
Neboa Men Hair X-treme
szampon do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu włosów 300 ml
29,99 zł
100 ml = 10,00 zł4,8
Old Spice Gentle Man's
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Coconut + Vanilla 400 ml
21,49 zł
100 ml = 5,37 zł4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, profesjonalny, do naturalnych i sztucznych paznokci 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł























