MAM WIĘCEJ
Regenerum peeling enzymatyczny do pięt, biały słoik z niebieską etykietą, widok z przodu, oferta +30% produktu.
4,7
Regenerum
peeling do pięt, regeneracyjny, enzymatyczny 65 ml
22,99 zł
100 ml = 35,37 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasny podkład Perfect Lift w szklanej butelce z pompką, widok z przodu ze swatchą. MMN.
4,8
NAM Perfect Lift
podkład do twarzy, nr 01C Swan 30 g
39,99 zł
100 g = 133,30 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO U NAS
Jan Niezbędny papier do pieczenia, 10m, w brązowo-żółtym pudełku. Nieprzywierający, z grafiką ciasta.
4,9
Jan Niezbędny
papier do pieczenia, dług. 10 m 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta odżywka humektantowa Happy Care z pompką, widok z przodu. Różowe napisy, system PEH, do suchych włosów.
4,8
Happy Care
odżywka do włosów, humektantowa 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy, prostokątny żel pod prysznic LOVE MOAN z czerwoną pompką, z tłoczonym słońcem i napisem nawilżający.
4,6
Moan Love
żel pod prysznic, nawilżający 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do podkładu i konturowania z czarnym włosiem, srebrną skuwką, w opakowaniu z napisem 'CONTOUR & HD'.
5,0
Ewa Schmitt Contour&Go
pędzel do podkładu i konturowania 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Winston Gourmet Traum-Taschen, przysmaki dla kota na skórę i sierść, niebieska paczka z kotem, Omega-3.
4,9
Winston Gourmet
karma uzupełniająca dla kotów, przysmaki w formie poduszeczek bogate w drób 50 g
Z APKĄ2,99 zł
100 g = 5,98 zł
Cena bez apki:3,99 zł
100 g = 7,98 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne worki RUBIN na odpady, 120L (10 sztuk), z 80% recyklingu, etykieta Rossmann, widok z przodu.
4,8
Rubin
worki na śmieci, poj. 120 L 10 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,60 zł
Maybelline New York Body Lash Sensational maskara, jasnoróżowa tuba, wyjęta szczoteczka, różowozłote napisy.
4,5
Maybelline New York Body Sensational
tusz do rzęs, pogrubiający 9,75 ml
55,99 zł
100 ml = 574,26 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie tamponów Facelle Super 32 sztuki z miękką otoczką SoftSilk, beżowo-pomarańczowe, marka Rossmann.
4,8
Facelle
tampony higieniczne, Super 32 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
altapharma Haar Intensiv Rossmann, tabletki z biotyną, selenem, cynkiem. Biało-zielone pudełko z blond warkoczem.
4,8
Altapharma Intensive
tabletki, na włosy, suplement diety 30 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,30 zł
Najniższa cena: 10,99 zł