4,8
Fusswohl
maska do stóp w formie skarpetek, one size, intensywnie nawilżająca, 5% Mocznik, Masło Shea, Olej Awokado, Olej Migdałowy 1 para
9,99 zł
1 szt. = 5,00 złNajniższa cena: 12,49 zł
4,6
Ideenwelt
lokówka do włosów z turmalinowo-ceramiczną powłoką, 2 nasadki do małych i dużych loków, Czarna 1 szt.
55,99 zł
1 szt. = 55,99 złNajniższa cena: 67,99 zł
4,9
L'Oréal Paris Ekspert Wieku
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, odżywczy, SPF 20, Witaminy+ Olejek Kameliowy 70+, na dzień 50 ml
21,49 zł
100 ml = 42,98 złNajniższa cena: 33,99 zł
4,1
Tołpa Dermo Face Sebio Start.
krem-puder do twarzy płynny, w sprayu 30 ml
26,99 zł
100 ml = 89,97 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,7
Bielenda Make-Up Academie Glass Skin
baza pod makijaż, nawilżająca, z kwasem hialuronowym 30 g
26,99 zł
100 g = 89,97 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
Christian Laurent Édition De Luxe
krem do twarzy, diamentowy, na dzień i na noc 50 ml
78,99 zł
100 ml = 157,98 zł4,8
OnlyBio Hair Cycling
maska do włosów, 2 minutowa, ekspresowa, odżywcza 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,7
Altapharma
płyn do kąpieli, relaksującej, Olejek Lawendowy 250 ml
Z APKĄ10,99 zł
100 ml = 4,40 złCena bez apki:13,99 zł
100 ml = 5,60 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
Bielenda Honey Glaze
śmietanka do demakijażu, odżywcza 150 ml
25,99 zł
100 ml = 17,33 zł4,5
Eveline Cosmetics Face Therapy Professional CICA Exosomes
maseczka do twarzy, nawilżenie i odżywienie 8 ml
2,59 zł
100 ml = 32,38 złNajniższa cena: 3,29 zł
5,0
HEIKI HEIKI Anti-Grey
szampon do włosów, przeciw siwieniu, Cotton & Nutmeg 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny, z witaminą Cg, skóra matowa i zmęczona 400 ml
14,49 zł
100 ml = 3,62 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,8
Winston Gourmet
karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, delikatny pasztet z kurczakiem 85 g
2,29 zł
100 g = 2,69 złAdos Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 08 Sunset Coral 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 złNajniższa cena: 13,99 zł























