MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Białe opakowanie Semilac DuoPack Pilnik Prosty 180/240, '1+1 w prezencie', z pomarańczowymi etykietami, widok z przodu.
4,9
Semilac
pilniki do paznokci, dwustronne, proste, 180/240, dwupak 2 szt.
6,99 zł
1 szt. = 3,50 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, intensywny różowy lakier do paznokci o półtransparentnej formule w szklanej butelce.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 02 Berry Glow 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Frontal view of Prokudent White Coconut toothpaste box, light green, with tooth & coconut graphic, for natural white teeth.
4,9
Prokudent White Coconut
pasta do zębów z Kokosem 75 ml
Z APKĄ5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena bez apki:6,99 zł
100 ml = 9,32 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel Killys Makeup PRO do różu i bronzera, z gęstym, skośnie ciętym włosiem, czarnym uchwytem i miedzianą skuwką.
4,6
KillyS MakeUp PRO
pędzel do różu i bronzera 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Biały lakier do paznokci CC Polish z napisem 'Stars', widok z przodu, biała butelka i nakrętka.
3,6
Stars
lakier do paznokci, wyrównujący koloryt, nr 05 9,5 g
19,49 zł
100 g = 205,16 zł
TYLKO U NAS
Perfum do włosów Neoboa Pure Bloom, fioletowa butelka, front, nuty bergamotki, jaśminu, tuberozy, wanilii.
4,7
Neboa
perfumy do włosów, Pure Bloom 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Balsam do rąk i paznokci Aloes, biało-zielona tubka z liśćmi aloesu, 24h nawilżenia, z przodu.
4,7
Isana
balsam do rąk i paznokci, Aloes 100 ml
4,39 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Różowa saszetka AA LAAB, nawilżająco-kojąca maska hydrożelowa z Centella B12 i kwasem hialuronowym, widok z przodu.
4,7
AA LAAB Skin Barrier Protection
maska w płachcie, z kompleksem 100% Centella B12, nawilżająco-kojąca 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Cena regularna:16,49 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care oczyszczający peeling do skóry głowy, biała butelka z pompką, różowa etykieta, widok z przodu.
4,6
Happy Care
peeling do skóry głowy, z kwasem bursztynowym 130 ml
12,49 zł
100 ml = 9,61 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie tamponów Facelle Super 32 sztuki z miękką otoczką SoftSilk, beżowo-pomarańczowe, marka Rossmann.
4,8
Facelle
tampony higieniczne, Super 32 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł