4,9
Mixa Urea Cica Repair+
krem multifunkcyjny, do twarzy, ciała i dłoni, regenerujący 400 ml
53,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,6
Neboa Express Effect
szampon do włosów każdego rodzaju, głęboko oczyszczający 300 ml
29,99 zł
100 ml = 10,00 zł4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, profesjonalny, do naturalnych i sztucznych paznokci 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł
4,9
Flink&Sauber
rękawice lateksowe, jednorazowe, rozm. M 60 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,25 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,8
Neboa Repair & Shine
odżywka do włosów zniszczonych i farbowanych, regenerująca, wzmocnienie i odbudowa 300 ml
29,99 zł
100 ml = 10,00 zł4,9
Babydream
pieluchomajtki, rozm. L, 27-57 kg, unisex, na noc 10 szt.
14,49 zł
1 szt. = 1,45 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,6
Neboa Glow Peptide
szampon do włosów osłabionych, cienkich i zniszczonych, odbudowujący, pielęgnacja anti-age 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,6
Neboa Just Curly
spray do stylizacji włosów podatnych na skręt, efekt plażowych fal, Sól Morska 175 ml
32,99 zł
100 ml = 18,85 zł4,7
Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic
tusz do rzęs, podkreślający, wydłużający, Czarny 8 ml
15,99 zł
100 ml = 199,88 zł4,7
Neboa Strong Scalp
płyn-peeling do skóry głowy, do każdego rodzaju skóry głowy i włosów, oczyszczający 100 ml
21,99 zł
100 ml = 21,99 zł4,8
Mixa Bright & Bronze
balsam do ciała, samoopalający 250 ml
27,99 zł
100 ml = 11,20 złNajniższa cena: 39,99 zł























