TYLKO U NAS
Isana Men Classic 10 sztuk żyletek do golenia, w czarnym blistrze z niebieskimi falami, widok z przodu.
4,8
Isana Men Classic
żyletki do golenia 10 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,68 zł
TYLKO U NAS
facelle Slipeinlagen extra lang protect 30 szt., różowe opakowanie, dla lekkiej nietrzymania moczu, widok z przodu.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Extra Lang Protect 30 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,27 zł
TYLKO U NAS
Żółte opakowanie Genuss Plus Mango Paski 100g, suszone plastry mango i świeży owoc, logo Rossmann.
4,8
Genuss Plus
suszone mango, w paskach 100 g
9,99 zł
100 g = 9,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff Superfood Raspberry Nourishing Face Milk w różowej butelce z białym zakraplaczem i ilustracją maliny.
4,9
Fluff Superfood
mleko do twarzy, odżywcze, Malina 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrny lakier Isana Volume do włosów, z fioletowymi detalami, widok z przodu. Napisy: 48h, Mocne Utrwalenie, UV.
4,8
Isana Volume
lakier do włosów, poziom utrwalenia 4 250 ml
8,99 zł
100 ml = 3,60 zł
TYLKO U NAS
Medisept Spray do dezynfekcji rąk 99.99%, niebieska butelka z białym logo i etykietą, widok z przodu.
4,9
Medisept
spray do dezynfekcji rąk 100 ml
13,49 zł
100 ml = 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ujędrniający krem Dermika Luxury Ceramides 70+ w białym słoiku obok pudełka ze złotym logo, widok z przodu.
4,8
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Ujędrnienie, 70+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny kartonik WS Academy Puder Stylizujący do włosów, widok z przodu. Zapewnia objętość i uniesienie u nasady.
4,7
Wierzbicki & Schmidt Tekstura + Objętość
puder do włosów, stylizujący 10 g
21,49 zł
100 g = 214,90 zł
Najniższa cena: 31,99 zł