4,8
Trichology Revitalising Scalp
szampon do włosów, trychologiczny, rewitalizujący 250 ml
26,49 zł
100 ml = 10,60 zł4,3
Bielenda Skin Perfection
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 01 Light 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 złNajniższa cena: 37,99 zł
4,7
Jordan Ultralite Whitening
szczoteczki do zębów, wybielające, Medium 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł4,8
Winston Junior
karma pełnoporcjowa mokra dla szczeniąt, z drobiem 400 g
2,99 zł
100 g = 0,75 złNajniższa cena: 3,69 zł
4,9
Christian Laurent Bakuchiol
krem-lifting do twarzy, antygrawitacyjny, 50+, na dzień i na noc 50 ml
46,99 zł
100 ml = 93,98 zł4,8
Babydream Extra Sensitive
spray do opalania dla niemowląt i małych dzieci, SPF 50+ 200 ml
26,99 zł
100 ml = 13,50 złNajniższa cena: 36,99 zł
5,0
NAM
kasetka magnetyczna, do cieni, rozświetlaczy, bronzerów, różów, średnia 1 szt
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł4,9
Philips Sonicare Optimal White W2
końcówki wymienne do szczoteczki do zębów, sonicznej, Białe, HX6063/87; 3 szt.
69,99 zł
1 szt. = 23,33 złNajniższa cena: 99,99 zł
4,8
Eveline Cosmetics Big Volume Explosion
tusz do rzęs, podkręcający, pogrubiający 12 ml
25,99 zł
100 ml = 216,58 zł4,5
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
maska do ust, Vanilla Cream 15 g
Z APKĄ22,99 zł
100 g = 153,27 złCena bez apki:29,99 zł
100 g = 199,93 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
4,8
Neboa Overnight Hair Care
maska do włosów zniszczonych, suchych i matowych, odbudowująca, regeneracja i wzmocnienie 300 ml
36,99 zł
100 ml = 12,33 zł4,8
Isana Professional
kuracja do włosów, nawilżająca, 13w1, intensywnie pielęgnująca 100 ml
14,49 zł
100 ml = 14,49 zł






















