4,9
Meridol
płyn do płukania jamy ustnej, walczy z przyczyną krwawienia i podrażnienia dziąseł 400 ml
31,99 zł
100 ml = 8,00 zł4,8
Eveline Cosmetics Big Volume Explosion
tusz do rzęs, podkręcający, pogrubiający 12 ml
25,99 zł
100 ml = 216,58 zł5,0
Wibo Skin Filter
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 3; 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 złNajniższa cena: 59,99 zł
UltraBlanc
serum do mycia zębów, wybielające, proteolityczne 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł4,8
For Your Beauty
szczoteczka do paznokci, dwustronna, różne kolory 1 szt.
4,29 zł
1 szt. = 4,29 złNajniższa cena: 5,39 zł
3,5
Alnatura
woda kokosowa Bio 330 ml
Z APKĄ5,79 zł
100 ml = 1,75 złCena bez apki:7,99 zł
100 ml = 2,42 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
4,8
Tampax Pearl Compak
tampony higieniczne z aplikatorem, Super 36 szt.
23,49 zł
1 szt. = 0,65 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,8
Isana Men
płatki pod oczy, hydrożelowe, z Kwasem Hialuronowym i Koenzymem Q10 2 szt.
4,39 zł
1 szt. = 2,20 zł4,7
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Lilly of the valley & Bergamot & Blackcurrant 350 ml
14,49 zł
100 ml = 4,14 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,7
Bielenda Skin Perfection
baza pod makijaż, rozświetlająco-nawilżająca 30 ml
17,49 zł
100 ml = 58,30 złNajniższa cena: 28,99 zł
Uzdrovisco Róża
krem pod oczy, ceramidowy, na zmarszczki wokół oczu, 25 ml
45,99 zł
100 ml = 183,96 złNajniższa cena: 56,99 zł
4,8
Trichology Revitalising Scalp
szampon do włosów, trychologiczny, rewitalizujący 250 ml
26,49 zł
100 ml = 10,60 zł5,0
For Your Beauty
szczotka do włosów, z drewna bambusowego, dla dzieci 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,8
Janda Rozjaśniacz Przebarwień
krem do twarzy, specjalistyczny, SPF 50, na dzień 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,8
Head & Shoulders Classic Clean
szampon do włosów, przeciwłupieżowy 625 ml
26,99 zł
100 ml = 4,32 złNajniższa cena: 37,99 zł
4,8
Jaguar Classic Red
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 złNajniższa cena: 119,99 zł























