NOWETYLKO U NAS
ÉRNÈ Bio Collagen Deep Repair Patches w białej saszetce, z grafiką kobiety, różowymi płatkami, widok z przodu.
4,3
erne Bio Collagen Deep Repair
płatki pod oczy 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
TYLKO U NAS
Rival de Loop Gloss'n Gel, intensywny czerwony lakier do paznokci w smukłej butelce, widok z przodu.
4,6
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 18 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
MAM WIĘCEJ
Regenerum peeling enzymatyczny do pięt, biały słoik z niebieską etykietą, widok z przodu, oferta +30% produktu.
4,7
Regenerum
peeling do pięt, regeneracyjny, enzymatyczny 65 ml
22,99 zł
100 ml = 35,37 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Elseve Bond Repair naprawczy pre-szampon z kwasem cytrynowym, biało-srebrna butelka, widok z przodu.
5,0
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair
pre-szampon do włosów, naprawczy 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Mermaid nawilżający krem do rozczesywania 50ml w jasnoniebieskiej tubce, widok z przodu.
4,5
Hairmate Mermaid
krem do włosów ułatwiający rozczesywanie 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy dezodorant Isana Mango spray 24h, etykieta z owocem mango i napisem Rossmann, widok z przodu.
4,7
Isana
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 24h, Mango 150 ml
6,99 zł
100 ml = 4,66 zł
TYLKO U NAS
Pionowy widok eleganckiej, metalowej szczoteczki do tuszu do rzęs z gęstymi, czarnymi włoskami. Idealna do rozdzielania rzęs.
4,9
For Your Beauty
szczoteczka do rzęs, różne kolory 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe opakowanie serum ISANA Arbuz z olejkiem, zawiera ekstrakt z arbuza, widok z przodu z butelką.
4,9
Isana
serum do twarzy, z olejkiem pielęgnującym, nawilżające i regenerujace, Arbuz 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana kremowy żel pod prysznic Woda Kokosowa z mango. Biała butelka z żółtą etykietą, widok z przodu.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Woda Kokosowa 750 ml
6,29 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!
Garnier Men Invisible Protection 72h antyperspirant w kulce, czarna butelka z ciemnozieloną nakrętką, widok z przodu.
4,9
Garnier Men Invisible Protection
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h 50 ml
12,99 zł
100 ml = 25,98 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO U NAS
Cantu Hydrating Leave-In Conditioning Mist z masłem shea, biała butelka z pomarańczowym atomizerem, widok z przodu.
4,7
Cantu Shea Butter
mgiełka do włosów, nawilżająca 237 ml
Z APKĄ22,49 zł
100 ml = 9,49 zł
Cena bez apki:28,99 zł
100 ml = 12,23 zł
Najniższa cena: 28,99 zł