MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Czarna butelka Barbero Lekki krem do brody i twarzy 125ml z logo lwa, widok z przodu, na czerwonym tle z informacją +25%.
5,0
Barbero
krem do twarzy i brody, lekki, odżywienie i wygładzenie 125 ml
28,99 zł
100 ml = 23,19 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
NAM Shimmer Blusher Peach Ice Tea, rozświetlający róż w pudrze, widok z góry, w kwadratowym opakowaniu.
4,7
NAM Shimmer
róż do policzków, nr 02 Peach Ice Tea 4 g
41,99 zł
100 g = 1049,75 zł
TYLKO U NAS
Czerwono-beżowe opakowanie filtrów do herbaty RUBIN, rozmiar L, 100 sztuk, z grafiką filiżanki herbaty i Big Benem.
4,9
Rubin
filtry do zaparzania herbaty, rozmiar L 100 szt.
7,29 zł
1 szt. = 0,07 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Isana balsam do ciała arganowo-migdałowy w kremowej tubce ze złotymi akcentami i grafiką. Widok przód.
4,7
Isana
balsam do ciała, Olej Arganowy 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
beBIO Cosmetics różowy żel pod prysznic regenerujący z 5x kwasem hialuronowym, butelka z pompką, widok z przodu.
4,8
beBIO Cosmetics
żel pod prysznic, regenerujący 350 ml
19,99 zł
100 ml = 5,71 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Mermaid nawilżający krem do rozczesywania 50ml w jasnoniebieskiej tubce, widok z przodu.
4,5
Hairmate Mermaid
krem do włosów ułatwiający rozczesywanie 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Cellular Expert Lift Krem Anti-Age SPF 30 z bakuchiolem, przód różowo-białego opakowania i słoik.
4,8
NIVEA Cellular Expert Lift
krem do twarzy, anti-age, na dzień, SPF 30 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Cena regularna:63,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Biotaniqe Kolagenowy Aktywator Blasku Glass Skin Hydrożelowa Maska, front, biało-złote opakowanie, kolagen, probiotyki.
4,8
Biotaniqe Professional
maska w płachcie, hydrożelowa, z kolagenem, Aktywator Blasku 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Krem UZDROVISCO RÓŻA 50+ ceramidowy na zmarszczki do cery dojrzałej i suchej, w różowym opakowaniu.
Uzdrovisco Róża
krem do twarzy, ceramidowy, na zmarszczki, 50+, na dzień i na noc 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Mixa Shea Nourish balsam do ciała w białej butelce z pompką, widok z przodu. Z masłem shea i gliceryną dla skóry bardzo suchej.
4,9
Mixa Shea Nourish
balsam do ciała, skóra bardzo sucha 400 ml
42,99 zł
100 ml = 10,75 zł
MEGA!
Oral-B iO Ultimate Clean, 4 wymienne końcówki do szczoteczki. Widok z przodu. Niebieskie włosie, czyszczenie 360°.
4,8
Oral-B iO Ultimate Clean
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej, Czarne 4 szt.
99,99 zł
1 szt. = 25,00 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny eyeliner Wibo w smukłej, pionowej oprawie z logo i niewyraźnym opisem produktu.
4,8
Wibo Million Dollar
eyeliner w pisaku, wodoodporny, Czarny 0,8 g
15,99 zł
100 g = 1998,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
imPRESS Bare but Better beżowe paznokcie press-on, 30 sztuk, "No Glue Mani", opakowanie z przodu.
4,2
Kiss Bare But Better
sztuczne paznokcie, Ma-Serenity 30 szt.
39,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Opakowanie 3 męskich maszynek BIC Flex4 w czarno-szarym blistrze, z ruchomymi 4 ostrzami, widok z przodu.
4,8
BiC Flex 4
maszynki do golenia dla mężczyzn, 4 ostrzowe 3 szt.
19,99 zł
1 szt. = 6,66 zł
Najniższa cena: 22,99 zł