MEGA!TYLKO U NAS
Czarna, prostokątna kosmetyczka damska z gładkiej ekoskóry, ze złotym suwakiem, ujęta z boku pod kątem.
4,8
Ewa Schmitt
kosmetyczka damska, Black 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio toner gorzka czekolada, nadający chłodny brąz. Butelka z aplikatorem i pudełko z motywem śnieżynek.
5,0
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Gorzka Czekolada 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieska maseczka Isana Nawilżająca do suchej skóry z kwasem hialuronowym i aloesem, widok opakowania z przodu.
4,7
Isana
maseczka do twarzy, nawilżająca 2 x 8 ml
2,59 zł
100 ml = 16,19 zł
MEGA!
Oral-B iO Ultimate Clean, 4 wymienne końcówki do szczoteczki. Widok z przodu. Niebieskie włosie, czyszczenie 360°.
4,8
Oral-B iO Ultimate Clean
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej, Czarne 4 szt.
99,99 zł
1 szt. = 25,00 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Lakier do paznokci serum, półtransparentny jasnozielony, z różową etykietą, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 05 Matcha Lover 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Mleczko do twarzy Fluff Chocolate, wyrównujące koloryt, w brązowej butelce z pipetą i kartoniku.
4,8
Fluff
mleko do twarzy, wyrównujące koloryt, Czekolada 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Domol spray do pielęgnacji mebli, biała puszka z czarną nakrętką, antystatyczny, widok frontalny.
4,7
Domol
spray do pielęgnacji mebli 300 ml
7,79 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
JANDA Rozjaśniacz Przebarwień krem SPF 50 z Wit. C, złota butelka z pompką i opakowaniem, widok przód.
4,8
Janda Rozjaśniacz Przebarwień
krem do twarzy, specjalistyczny, SPF 50, na dzień 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Dziecięca bambusowa szczotka do włosów For Your Beauty w kształcie misia, w kartonowym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
For Your Beauty
szczotka do włosów, z drewna bambusowego, dla dzieci 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Hermonic Shape & Lift Day Cream SPF 20. Śliwkowy słoik z metaliczną, miedzianą nakrętką, widok przodem.
Hermonic Shape & Lift
krem do twarzy, SPF 20, na dzień 50 ml
89,99 zł
100 ml = 179,98 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska butelka płynu domol Feinwaschmittel do tkanin delikatnych, chroniącego kolory, widok z przodu.
4,8
Domol
płyn do prania tkanin delikatnych 125 ml
3,99 zł
100 ml = 3,19 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Otwarty, okrągły, biały pojemnik z mydełkiem do brwi Stars. Przezroczyste mydło utrwala i modeluje brwi.
2,6
Stars
mydełko do brwi, nr 01 Transparent 20 g
29,99 zł
100 g = 149,95 zł