TYLKO U NAS
Front opakowania chrupek BIO Genuss Plus Kids z pomidorem i oregano. Niebieskie, z rysunkowymi potworami.
4,9
Genuss Plus Kids
chrupki, z Pomidorem i Oregano, powyżej 3. roku życia 20 g
3,39 zł
100 g = 16,95 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowy żel pod prysznic MOAN DREAM Regenerujący, kwadratowa butelka, żółta pompka, tłoczone słońce.
4,7
Moan Dream
żel pod prysznic, regenerujący 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Gillette Fusion5 Value Pack: maszynka z 5 ostrzami, czarnym uchwytem i 11 wymiennymi wkładami, widok przodem.
4,9
Gillette Fusion 5
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 11 wkładów, 5 ostrzowa 1 szt.
Z APKĄ189,99 zł
1 szt. = 189,99 zł
Cena bez apki:234,99 zł
1 szt. = 234,99 zł
Najniższa cena: 234,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Mixer, maska do łagodnej koloryzacji 300ml. Czarny słoik z kolorowym logo i gwiazdkami, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
maska-mikser do włosów, do łagodnej koloryzacji tonerem 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Normalizujący krem-żel do twarzy, biała butelka z pompką i pudełko z turkusowymi akcentami.
Your Kaya Sebum Control
krem-żel do twarzy, normalizujący 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French, 28 beżowo-białych sztucznych paznokci w białym pudełku, widok z przodu.
5,0
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie, krótkie, KSA11C 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł