5,0
so!flow by Vis Plantis
fluid do włosów, termoochronny, pielęgnujący, zapach orzeźwiającego koktajlu 150 ml
24,99 zł
100 ml = 16,66 zł4,9
Schauma For Men
szampon do włosów dla mężczyzn, do codziennego stosowania 400 ml
13,49 zł
100 ml = 3,37 zł4,8
Janda Siła Czystego Retinolu
maseczka do twarzy, głęboka regeneracja 10 ml
5,59 zł
100 ml = 55,90 zł4,8
Neboa Kids x Minions
szampon do włosów każdego rodzaju, oczyszczenie i pielęgnacja, Truskawkowa Guma Balonowa 300 ml
34,99 zł
100 ml = 11,66 zł4,9
Prokudent
szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych ISO 4; 3,5 mm 32 szt.
8,79 zł
1 szt. = 0,27 zł5,0
Neboa Men Sebum Code
peeling do skóry głowy przetłuszczającej się, kwasowy, normalizujący 100 ml
21,99 zł
100 ml = 21,99 zł4,6
Ewa Schmitt FunCare
pilnik do paznokci, szafirowy, 180/180; 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 złNajniższa cena: 4,99 zł
5,0
Furla Adorabile
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 złNajniższa cena: 129,99 zł
4,7
Fusswohl
pumeks do stóp ze szkła piankowego, różne kolory 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł
AA Wings of Color Hazel Light
sztyft do twarzy, rozświetlający, nr 01 First Light 7 g
44,99 zł
100 g = 642,71 zł






















