Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO U NAS
Biało-fioletowa pasta elmex Enamel Professional Białe Szkliwo, tuba leżąca na opakowaniu, widok z przodu.
4,7
Elmex Enamel Professional Białe Szkliwo
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
31,99 zł
100 ml = 42,65 zł
TYLKO U NAS
Old Spice Whitewater 3w1 żel pod prysznic, czerwona butelka z pompką, biało-niebieska etykieta, widok z przodu.
4,9
Old Spice Whitewater
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Clean Watery 800 ml
33,99 zł
100 ml = 4,25 zł
TYLKO U NAS
Różowy, naturalny szampon Neboa Just Curly nawilżający do włosów kręconych i falowanych, widok z przodu.
4,8
Neboa Just Curly
szampon do włosów kręconych i falowanych, nawilżający, odświeżenie i ograniczenie puszenia 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides 70+ krem, turkusowo-złote pudełko z dwoma słoiczkami, widok z przodu.
4,8
Dermika Luxury Peptides
krem do twarzy, głęboko ujędrniający, 70+ 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Masveri Sweet Wood shower gel dla mężczyzn, czarna butelka z zielonym napisem, widok z przodu, intensywny zapach, bez wysuszania.
4,9
Masveri Men Sweet Wood
żel pod prysznic dla mężczyzn 300 ml
21,49 zł
100 ml = 7,16 zł
TYLKO U NAS
Zielony szampon Petal Fresh Pure, Grape Seed & Olive Oil, z czarną nakrętką i ilustracją owoców, widok z przodu.
4,9
Petal Fresh Pure
szampon do włosów, nawilżający, Pestki Winogron i Oliwa z Oliwek 355 ml
33,99 zł
100 ml = 9,57 zł
TYLKO U NAS
Winston Kostki do Żucia: 4 niskotłuszczowe przysmaki dla psa z wołowiną i kurczakiem w blistrze.
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, kostki do żucia 70 g
9,49 zł
100 g = 13,56 zł
TYLKO U NAS
Kolastyna SPF 30 odżywczy olejek do opalania, ciemnobrązowa butelka z pomarańczową nakładką i logo.
4,8
Kolastyna Ochrona i Opalanie
olejek do opalania, odżywczy, wodoodporny, UVA, UVB, IRA, SPF 30 70 ml
19,99 zł
100 ml = 28,56 zł
TYLKO U NAS
Fioletowo-niebieski spray teksturyzujący Gold Babe w metalicznej puszce z gwiazdami, widok z przodu.
4,4
Stars Boost Babe
spray do włosów, zwiększający objętość 250 ml
26,99 zł
100 ml = 10,80 zł
TYLKO U NAS
Czarny kartonik WS Academy Puder Stylizujący do włosów, widok z przodu. Zapewnia objętość i uniesienie u nasady.
4,8
Wierzbicki & Schmidt Tekstura + Objętość
puder do włosów, stylizujący 10 g
31,99 zł
100 g = 319,90 zł
NOWETYLKO U NAS
Maska w płachcie Mediheal Rose PDRN Bio Seconderm Advanced, różowo-białe opakowanie z ampułką, widok przodem.
4,5
Mediheal Rose PDRN
maska w płachcie + serum do twarzy, liftingujące 23+4 ml
24,99 zł
100 ml = 92,56 zł
TYLKO U NAS
Brunatna butelka ochronnego szamponu Neboa Color Shield Brunette, widok z przodu, z białymi napisami.
4,9
Neboa Color Shield Brunette
szampon do włosów w odcieniach brązu, ochronny 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł
TYLKO U NAS
Pielęgnacyjny lakier Schwarzkopf Taft x Gliss Holding me Strongly, różowo-czarna puszka, przód, moc 4.
4,8
Schwarzkopf Taft x Gliss Holding Me Strongly
lakier do włosów, pielęgnacyjny, poziom utrwalenia 4 250 ml
22,99 zł
100 ml = 9,20 zł
TYLKO U NAS
Czarny spray ADBL Easy, uniwersalny środek czyszczący do samochodu z grafiką wnętrza, widok z boku.
4,8
Easy By ADBL
środek czyszczący, uniwersalny 450 ml
22,99 zł
100 ml = 5,11 zł
TYLKO U NAS
Woda perfumowana Coconut & Vanilla. Biała butelka ze złotym & i pudełko z ilustracją kokosa, widok z przodu.
4,5
&Vanilla Coconut
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
124,99 zł
100 ml = 249,98 zł
TYLKO U NAS
Różowe opakowanie érné Advanced Microneedle Pimple Fighter Patches w kształcie serc, z grafiką twarzy, widok z przodu.
4,6
erne Advanced Microneedle
plastry na wypryski, Serca 9 szt.
18,99 zł
1 szt. = 2,11 zł
TYLKO U NAS
Vaseline Balsam Cocoa Radiant 600ml, serum w balsamie dla suchej skóry, brązowa butelka z pompką, z przodu.
4,8
Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant
balsam do ciała, nawilżający 600 ml
36,99 zł
100 ml = 6,17 zł
TYLKO U NAS
Mediheal Madecassoside Blemish Pad w przezroczystej, niebieskiej tubce z białymi nasączonymi płatkami. Widok z przodu.
4,9
Mediheal Madecassoside
płatki do twarzy, tonizujące, z Madekasozydem 100 szt.
129,99 zł
1 szt. = 1,30 zł
TYLKO U NAS
FLIK Maska High Intense do regeneracji i nawilżenia, jasnoszary słoik z czarną zakrętką, pionowy napis HIIO3.
4,5
FLK High Intense
maska do włosów, regeneracja + nawilżenie 250 ml
49,99 zł
100 ml = 20,00 zł
TYLKO U NAS
Sensodyne Clinical White pasta do zębów 75ml. Biało-niebieskie opakowanie i tubka 'Stain Protector', widoczne z przodu.
4,9
Sensodyne Clinical White
pasta do zębów z fluorkiem 75 ml
28,99 zł
100 ml = 38,65 zł
TYLKO U NAS
Czarny spray ADBL Easy do szyb z kolorowym logo, do niewidzialnej wycieraczki, butelka z atomizerem, widok frontalny.
4,8
Easy By ADBL
płyn do szyb z efektem niewidzialnej wycieraczki 450 ml
24,99 zł
100 ml = 5,55 zł
TYLKO U NAS
Bielenda CC Daily nawilżająco-korygujący krem CC SPF 50 w beżowej butelce, widok z boku z próbkami.
4,0
Bielenda Daily CC
krem CC do twarzy, SPF 50, nawilżająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
39,99 zł
100 ml = 99,98 zł
TYLKO U NAS
Selfie Project Anti-Pimple Flowers z cynkiem i kwasem wierzbowym, żółte opakowanie, widok z przodu.
4,8
Selfie Project #StopSpots
plastry na wypryski, Flowers 20 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,75 zł
TYLKO U NAS
ISANA MEN Pace 6+ 3D Flex, 4 wkłady do maszynki z 6 ostrzami, czarne opakowanie, przód.
4,9
Isana Men
wkłady do maszynki do golenia, 6-ostrzowe, dla mężczyzn 4 szt.
31,99 zł
1 szt. = 8,00 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone