MEGA!
Eveline kredka do brwi Micro Precision Taupe. Metaliczne opakowanie ze srebrnym szczytem, złotą obręczą, napisem BROWS.
4,9
Eveline Cosmetics Micro Precise
kredka do brwi, wodoodporna, nr 01 Taupe 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Nocciolata Bianca bio, krem orzechowy z 30% orzechów laskowych, w słoiku, bez oleju palmowego, widok z przodu.
4,9
Nocciolata Bianca
krem do smarowania z Orzechów Laskowych 250 g
Z APKĄ17,99 zł
100 g = 7,20 zł
Cena bez apki:24,99 zł
100 g = 10,00 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Garnier Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej w przezroczystej butelce z różową nakrętką. Widok z przodu.
4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny do twarzy, 3w1, skóra wrażliwa 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana koncentrat peelingujący AHA 6% kwas glikolowy. Żółte pudełko i butelka z pipetą, widok z przodu, bez zapachu.
4,8
Isana Love Your Skin
koncentrat peelingujący z kwasami AHA, 6% kwasem glikolowym 30 ml
10,99 zł
100 ml = 36,63 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Paw-fectly Cozy hydrożelowe płatki pod oczy w kształcie pieska, o kuszącym zapachu czekolady.
5,0
Isana
płatki pod oczy, hydrożelowe, Jamniki 2 szt.
4,59 zł
1 szt. = 2,30 zł