MEGA!
YOUR KAYA Łagodzący płyn do higieny intymnej z aloesem i kwasem mlekowym w butelce z pompką, widok z przodu.
4,9
Your Kaya
płyn do higieny intymnej 300 ml
17,49 zł
100 ml = 5,83 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Prokudent Płyn do ust Dental Care & Gum Care w niebieskiej butelce, z przodu widać etykietę z napisem bez alkoholu.
4,8
Prokudent
płyn do płukania jamy ustnej, pielęgnacja zębów i dziąseł 500 ml
5,19 zł
100 ml = 1,04 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Jednorazowa maszynka do golenia Isana Men z potrójnym ostrzem, czarno-zielona rączka, w opakowaniu.
4,7
Isana Men
maszynka do golenia, 3-ostrzowa, jednorazowa, dla mężczyzn 1 szt.
2,69 zł
1 szt. = 2,69 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Różowa maszynka Isana Pace 3 z 3 ostrzami i paskiem nawilżającym (argan, aloes) w opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Isana
maszynka do golenia 3-ostrzowa, dla kobiet, rączka + 2 wkłady 1 szt.
Z APKĄ18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Cena bez apki:24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!NOWE
Ciemnoczerwona, walcowata butelka perfumowanej mgiełki Heiki Heiki, z okrągłą nakrętką. Białe kwiaty, limitowana edycja. Widok z przodu.
5,0
HEIKI HEIKI
mgiełka do włosów, perfumowana, White Flowers 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie chusteczek antybakteryjnych Gipharm, z pomarańczowym napisem "ANTIBACTERIAL FORMULA" i detalami składu.
4,8
Opharm
chusteczki antybakteryjne, oczyszczające, 42 szt.
4,59 zł
1 szt. = 0,11 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski żel Babydream do mycia & szampon sensitive 500ml, opakowanie uzupełniające z rumiankiem i pantenolem.
4,9
Babydream Sensitive
żel do mycia i szampon do włosów, zapas 500 ml
6,69 zł
100 ml = 1,34 zł
Najniższa cena: 8,99 zł