MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO It makes me nuts perfumowana mgiełka do ciała i włosów, miętowo-beżowa butelka z różowym napisem, widok z przodu.
4,8
OnlyBio It Makes Me Nuts 37°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
KIMOCO beauty S.O.S. Forehead Mask Lifting Therapy, czerwona hydrożelowa maska na czoło z grafiką kobiety.
4,7
Kimoco Beauty S.O.S. Express Lifting Therapy
maska na czoło z hydrożelu, wypełniająca 8 g
3,79 zł
100 g = 47,38 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra szampon do włosów przetłuszczających się w białej butelce z zielonym logo, bez silikonów, widok z przodu.
4,8
Alterra
szampon do włosów przetłuszczających się, Bio Melisa Lekarska 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw maszynki BIC Hybrid Flex 4: czarna rączka, 4 elastyczne ostrza i 3 wkłady, na szarym opakowaniu, z przodu.
4,7
BiC Hybrid 4 Flex
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 3 wkłady, 4 ostrzowa 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrne nożyczki fryzjerskie For Your Beauty Rost frei z regulowaną śrubą, w szarym opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,7
For Your Beauty Professional
nożyczki do włosów, nierdzewne 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka z pompką kremu nawilżającego Alkmie Routines i pudełko, z napisem KREM nawilżający 5% Niacinamid 3% Prebiotyki.
4,8
Routines by Alkmie
krem do twarzy nawilżający, wsparcie mikrobiomu, wyciszenie i łagodzenie 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
TYLKO U NAS
Pudełko Eco Freude z 5 ściereczkami z mikrofibry, 100% recykling. Różne kolory: pomarańcz, błękit, róż, mięta, lawenda.
4,9
Eco Freude
ściereczki z mikrofibry, wym. 32x32cm 5 szt.
Z APKĄ6,69 zł
1 szt. = 1,34 zł
Cena bez apki:8,99 zł
1 szt. = 1,80 zł
Najniższa cena: 8,99 zł