TYLKO U NAS
Żółta perfumowana mgiełka do ciała pheym. vivid z wanilią, obok dopasowanego pudełka. Widok z przodu.
4,8
Pheym. Vivid
mgiełka do ciała dla kobiet 128 ml
32,99 zł
100 ml = 25,77 zł
MEGA!
Joanna Multi Cream Color farba do włosów, czekoladowy brąz 41, opakowanie z kobietą i próbką koloru.
4,8
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 41 Czekoladowy Brąz 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Domol WC-Gel Duftstempel Flower Nachfüller, różowe opakowanie z 12 kwiatowymi stempelkami z olejkami.
4,5
Domol
krążek do WC, żelowy o zapachu Kwiatowym, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bordowa, błyszcząca butelka Heiki Heiki Glossy Serum, wegańskie, do włosów suchych, z kulistą nakrętką. Widok z przodu.
4,8
HEIKI HEIKI Glossy
serum do włosów, rozświetlająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Brązowy błyszczyk Guilty Pleasures w tubce z różowym logo, obok usta z połyskiem i napis Stars.
4,6
Stars Guilty Pleasure
błyszczyk do ust, Cola 10 g
23,49 zł
100 g = 234,90 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Odżywka proteinowa, wegańska, różowo-pomarańczowa tuba, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, proteinowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Isana Pielęgnacyjny Olejek Oczyszczający 100ml, do suchej i wrażliwej skóry, z migdałowym olejkiem.
4,7
Isana
olejek do demakijażu, pielęgnacyjny 100 ml
12,99 zł
100 ml = 12,99 zł
MEGA!
Żel pod prysznic Adidas Pure Game 3w1, fluorescencyjna żółta butelka z czarną nakrętką, 400ml. Głęboki, aromatyczny zapach.
4,9
Adidas Pure Game
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Smoky Woods 400 ml
9,99 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Soda czyszcząca kalcynowana, niebieskie opakowanie 500g z garnkiem i ścierką, widok z przodu.
4,9
Domol
soda czyszcząca, kalcynowana 500 g
7,99 zł
100 g = 1,60 zł