MEGA!TYLKO U NAS
Pomarańczowa tubka so!flow Emollient-Protein Mask mango do włosów średnioporowatych, widok z przodu.
4,6
so!flow by Vis Plantis
maska do włosów, średnioporowatych 200 ml
15,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KIMOCO Clean Skin Gentle Cleansing Foam, różowa butelka z pompką obok pudełka, Madecassoside, Rice Ferment.
4,8
Kimoco Clean Skin
pianka do mycia twarzy 150 ml
41,99 zł
100 ml = 27,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szklany dwustronny pilnik do paznokci Exclusiv, z hartowanego szkła, w biało-turkusowym opakowaniu.
4,8
Ewa Schmitt ProCare+
pilnik do paznokci, szklany, dwustronny 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw trzech twardych szczoteczek Prokudent (czerwona, zielona, szara) w blistrze, z promocją 2+1, widok z przodu.
4,8
Prokudent Interdental
szczoteczki do zębów, twarda, różne kolory, 3 szt.
6,29 zł
1 szt. = 2,10 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!
Eveline Brow & Go! transparent ultra-fixing eyebrow gel in clear bottle with striped gold-black cap, front view.
4,6
Eveline Cosmetics Brow&Go!
żel do brwi, utrwalający, pielęgnujący, Transparentny 6 ml
11,99 zł
100 ml = 199,83 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Perfecta Eye Gel Patch, hydrożelowe wygładzające płatki pod oczy w białym słoiczku z czerwonym wieczkiem, na pudełku. Widok z przodu.
4,7
Perfecta
płatki pod oczy, hydrożelowe, wygładzające 60 szt.
25,49 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Babydream Żel do mycia i szampon z pompką, widok z przodu, z grafiką koali.
4,9
Babydream Extra Sensitive
żel do mycia ciała i włosów, dla dzieci, delikatny 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Domol Udrażniacz w żelu, czerwona nakrętka, widok z przodu, etykieta z napisem ROHRREINIGER i POWER.
4,7
Domol
żel do udrażniania rur 1 l
5,69 zł
1 l = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair in Balance odżywka emolientowa z masłem shea, w gradientowej tubce, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, emolientowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Biały elektryczny zestaw do manicure/pedicure: frezarka, 6 wymiennych końcówek, obcinak, szpatułka. Widok z góry.
4,6
Ideenwelt
zestaw do manicure, Biały 1 szt.
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł