4,9
Le Petit Marseillais
żel pod prysznic, Biała Brzoskwinia Bio i Nektarynka Bio 400 ml
14,49 zł
100 ml = 3,62 zł4,3
OnlyBio Hair In Balance Blondi
olejek do włosów, do chłodnych blondów, gładkość i termoochrona 20 ml
5,39 zł
100 ml = 26,95 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,7
L'Oréal Paris Excellence Creme Universal Nudes
krem do włosów, koloryzujący, pielęgnacyjny, bez amoniaku, nr 6U Ciemny Blond 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł4,5
Bielenda Lash & Brow LAB
serum do brwi i rzęs, zagęszczające, multipeptydowe 5 ml
Z APKĄ19,99 zł
100 ml = 399,80 złCena bez apki:27,99 zł
100 ml = 559,80 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
4,9
NIVEA Cellular Expert Filler
serum do twarzy, wypełniające, Kwas Hialuronowy 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 złCena regularna:69,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
4,0
Maybelline New York Fit Me
puder do twarzy, sypki, matujący, nr 03 Banana 15 g
34,99 zł
100 g = 233,27 złNajniższa cena: 59,99 zł
4,9
Always Platinum
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Normal, bezzapachowe 16 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,62 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,9
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Matcha Latte 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 złNajniższa cena: 34,99 zł
5,0
Maybelline New York Fit Me
puder do twarzy, sypki, matujący, nr 02 Pink Rose 15 g
34,99 zł
100 g = 233,27 złNajniższa cena: 59,99 zł
4,8
Kerasys Cica Labo Super Aqua
szampon do włosów suchych, zniszczonych i osłabionych, nawilżająco-odżywczy 750 ml
64,99 zł
100 ml = 8,67 zł4,9
Venus
żel do golenia, nawilżający, z witaminą E i aloesem 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 złNajniższa cena: 13,99 zł
so!flow by Vis Plantis
szampon do skóry głowy, aktywujący, zapach słodkich malin 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł4,9
Old Spice Bearglove
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Juicy Berries 400 ml
18,49 zł
100 ml = 4,62 zł






















