MEGA!TYLKO U NAS
Tonizująca mgiełka do twarzy Routines by Alkmie z niacynamidem i B12 w różowej butelce spray, obok białe pudełko.
4,8
Routines by Alkmie
mgiełka do twarzy tonizująca, odświeżenie, wyciszenie 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Pasta do zębów Sensodyne ProSzkliwo Junior dla dzieci 6-12 lat, biało-zielona tubka 75ml na pudełku, widok z góry.
4,9
Sensodyne ProSzkliwo Junior
pasta do zębów, dla dzieci 6-12 lat 75 ml
12,49 zł
100 ml = 16,65 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Białe chusteczki intymne Facelle Fresh z alantoiną, rumiankiem i kwasem mlekowym, 20 sztuk, widok z przodu.
4,8
Facelle Fresh
chusteczki do higieny intymnej 20 szt.
4,29 zł
1 szt. = 0,21 zł
TYLKO U NAS
Isana Kremowy Żel Pod Prysznic Yoghurt & Fruit, biała butelka z różową nakrętką, widok z przodu.
4,9
Isana
żel pod prysznic, Yoghurt&Fruit 50 ml
2,29 zł
100 ml = 4,58 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Perfumy PRIVE MADE IN LAB. velvet duality, beżowe opakowanie i szklany flakon z drewnianą zatyczką.
5,0
Made in Lab. Prive Velvet Duality
perfumy dla kobiet 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Prokudent Interdental średnia szczoteczka, biała z pomarańczem, w przezroczystym opakowaniu.
4,6
Prokudent Interdental
szczoteczka do zębów, średnia, różne kolory, 1 szt.
4,19 zł
1 szt. = 4,19 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair Balance Kolor, maska-kuracja odbudowująca do włosów farbowanych, różowy słoik z przodu, pH 3.5-4.5.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
kuracja do włosów, odbudowująca po farbowaniu 280 ml
19,99 zł
100 ml = 7,14 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Delikatne Mydło Sensitive z aloesem, niebieskie opakowanie uzupełniające dla skóry wrażliwej, widok z przodu.
4,9
Isana Sensitive
mydło w płynie, zapas, 1 l
6,99 zł
1 l = 6,99 zł