Everybody London Silver Season Secrets
kalendarz adwentowy z kosmetykami i akcesoriami, 24 elementy 24 szt.
299,99 zł
1 szt. = 12,50 zł4,8
Isana Herbal
szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 złNajniższa cena: 5,39 zł
4,9
Kimoco Beauty
maska w płachcie z witaminą C, rozświetlenie i regeneracja 25 ml
4,79 zł
100 ml = 19,16 zł4,9
Winston
żwirek bentonitowy, zbrylający, o zapachu zasypki dla niemowląt 6 l
14,99 zł
1 l = 2,50 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,1
Delia Cosmetics Cameleo
dekoloryzator do włosów z keratyną, do 6 tonów 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł4,7
so!flow by Vis Plantis
aktywator skrętu loków, włosy kręcone, zapach dojrzałego melona z aloesem 150 ml
27,49 zł
100 ml = 18,33 zł4,8
Bioelixire
serum do włosów z Jedwabiem, Witaminą A i Ceramidami, 3w1; 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,9
Bielenda Cera Lipidium
emulsja do mycia i demakijażu twarzy, multiceramidowa 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,9
Kimoco Beauty
maska w płachcie z ekstraktem z liści aloesu, nawilżająca 23 ml
4,79 zł
100 ml = 20,83 zł4,7
L'biotica Biovax Trychologic Wypadanie
szampon do włosów i skóry głowy przeciw wypadaniu włosów 200 ml
26,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,8
so!flow by Vis Plantis
szampon do włosów farbowanych, rewitalizujący, zapach słodkiej śliwki i jeżyny 400 ml
24,99 zł
100 ml = 6,25 zł4,8
Isana
maszynka do golenia, 6-ostrzowa, dla kobiet, rączka + 2 wkłady 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł4,8
Skrzypovita Pro
szampon do włosów, przeciw wypadaniu 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,9
Isana Hydro Booster
maska w płachcie, odświeżająca i nawilżająca 1 szt.
2,39 zł
1 szt. = 2,39 złNajniższa cena: 3,99 zł
4,0
Kiss Falscara Bond&Seal
klej do sztucznych rzęs 9 g
46,99 zł
100 g = 522,11 złNajniższa cena: 59,99 zł
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Cherry Cola 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł























