4,8
Maybelline New York Instant Eraser
korektor do twarzy, z gąbeczką, nr 00 Ivory 6,8 ml
51,99 zł
100 ml = 764,56 zł4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Retinol
serum do twarzy, liftingująco-restrukturyzujące, na noc 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
HEIKI HEIKI Restore
maska do włosów, regenerująca, Tuberose & Woods 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,4
erne Cryo Collagen
maska w płachcie, żelowa, liftingująca, PDRN 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,9
L'Oréal Paris Excellence Creme Universal Nudes
krem do włosów, koloryzujący, pielęgnacyjny, bez amoniaku, nr 8U Jasny Blond 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł4,8
KillyS Make Me Up! Love Lashes
kępki rzęs, podwójna objętość, 8/10/12mm, skręt C 60 szt.
22,99 zł
1 szt. = 0,38 zł4,9
Syoss Intense Keratin
szampon do włosów delikatnych i łamliwych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,8
Routines by Alkmie
serum do twarzy z biofermentami, łagodzenie, regeneracja 30 ml
36,99 zł
100 ml = 123,30 złNajniższa cena: 61,99 zł
4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,6
Isana
plastry z woskiem na zimno do depilacji twarzy i okolic bikini 20 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,57 zł4,0
HEIKI HEIKI Restore
szampon do włosów, regenerujący, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,4
KillyS Salon Results Make Your Nails!
sztuczne paznokcie, kształt migdałek, French 24 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,33 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,9
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Floral & Green Apple & Plum 380 g
14,49 zł
100 g = 3,81 złNajniższa cena: 21,49 zł























