4,9
For Your Beauty
szczotka do włosów, nadająca połysk 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,7
Isana Silky Shine
odżywka do włosów suchych i pozbawionych blasku, Magnolia i Kwiat Lotosu 300 ml
4,19 zł
100 ml = 1,40 złNajniższa cena: 6,29 zł
4,9
Lady Speed Stick PRO 5
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,8
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Pure
szampon do włosów, oczyszczająco - nawilżający 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł4,8
So...? Ibiza Dreams
mgiełka do ciała dla kobiet 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,9
Your Kaya
podpaski higieniczne z bawełny i bambusa, Super 10 szt.
13,49 zł
1 szt. = 1,35 złNajniższa cena: 18,99 zł
Kimoco Barrier Skin
maseczka do twarzy, regenerująca, na noc 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł4,8
Elmex Sensitive Professional
pasta do zębów na nadwrażliwość, terapeutyczna, mini 20 ml
8,49 zł
100 ml = 42,45 zł4,6
Isana
plastry z woskiem na zimno do depilacji twarzy i okolic bikini 20 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,57 zł4,8
Wierzbicki & Schmidt Czarna Orchidea
odżywka do włosów, Poranna Rosa, 20w1, kompleksowa kuracja do włosów zniszczonych, bez spłukiwania 150 ml
21,49 zł
100 ml = 14,33 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, odmładzający, 65+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,7
HEIKI HEIKI Moisture
szampon do włosów, nawilżający, Fir Balsam & Neroli 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,7
Genuss Plus
mieszanka orzechów, śródziemnomorska 150 g
7,29 zł
100 g = 4,86 złCena regularna:10,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
4,8
Biotebal
serum do rzęs, pobudzające wzrost 3 ml
Z APKĄ48,99 zł
100 ml = 1633,00 złCena bez apki:65,99 zł
100 ml = 2199,67 zł
Najniższa cena: 65,99 zł
4,9
NIVEA
płyn do demakijażu oczu, dwufazowy, usuwa wodoodporny makijaż, Biotyna i Ekstrakt z Bławatka 125 ml
17,99 zł
100 ml = 14,39 zł






















