TYLKO U NAS
KIMOGO S.O.S. Neck Mask Lifting Therapy, hydrożelowa, z kolagenem i peptydami, czerwono-białe opakowanie.
4,7
Kimoco Beauty S.O.S. Express Lifting Therapy
maska na szyję z hydrożelu, wypełniająca 35 g
7,49 zł
100 g = 21,40 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!
Neutrogena Hydro Boost Ultra Lightweight Body Gel Lotion, błękitna butelka z pompką na białym tle, widok z przodu.
4,9
Neutrogena Hydro Boost
balsam do ciała, żelowy 400 ml
21,99 zł
100 ml = 5,50 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Bronzing Stick z Bio-Jojobaöl, czarny sztyft z beżowym bronzerem, widok z przodu.
4,1
Alterra
bronzer do twarzy w sztyfcie, nr 01 Cool Tan 5,5 g
17,99 zł
100 g = 327,09 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony szampon Isana Colour Shine do włosów farbowanych z granatem i guaraną. Widok z przodu.
4,9
Isana Colour Shine
szampon do włosów farbowanych i tonowanych 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
Sally Hansen Instant Cuticle Remover żel do skórek w turkusowej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
4,8
Sally Hansen
żel do usuwania skórek 29,5 ml
24,49 zł
100 ml = 83,02 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
NOWETYLKO U NAS
MEDIHEAL Collagen Wrapping Serum Mask, czarna saszetka z różową butelką serum z retinolem, widok z przodu.
4,8
Mediheal Collagen
maska w płachcie, ujędrniająca 25 ml
15,99 zł
100 ml = 63,96 zł
TYLKO U NAS
ISANA Toner w sprayu z 2% Niacynamidem i Witaminą C, biała butelka z kroplami wody, widok z przodu.
4,6
Isana Love Your Skin
toner do twarzy, antyoksydacyjny 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
NIVEA MEN Sensitive After Shave Balm, szklana butelka z srebrnym korkiem, widok z przodu. Łagodzący balsam z rumiankiem.
4,9
NIVEA MEN Sensitive
balsam po goleniu, łagodzący 100 ml
23,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł