4,9
Alouette Kids Ultra Sensitiv
papier toaletowy, nawilżany, 99 % wody, różne rodzaje 2 x 60 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,10 zł5,0
AA Wings of Color Power of Glow
róż do policzków, rozświetlający, nr 02; 4 g
33,99 zł
100 g = 849,75 złNajniższa cena: 47,99 zł
4,4
Prokudent
szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych 6 szt.
9,49 zł
1 szt. = 1,58 złNajniższa cena: 10,99 zł
4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Kolagen
serum do twarzy, regenerująco-przeciwzmarszczkowe, na dzień i na noc 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
Elmex Sensitive Plus Complete Protection
pasta do zębów przeciw próchnicy, specjalistyczna, z fluorkiem cyny i cynkiem 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,7
Tołpa Dermo Hair Przetłuszczanie.
szampon do włosów, głęboko oczyszczający, przeciw przetłuszczaniu 250 ml
21,99 zł
100 ml = 8,80 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,9
Borotalco Fresh
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane do twarzy i rąk, nieperfumowane 25 szt.
3,99 zł
1 szt. = 0,16 zł4,9
Dove Ultra Care Intensive Repair
szampon do włosów suchych i zniszczonych 400 ml
Z APKĄ13,99 zł
100 ml = 3,50 złCena bez apki:17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
5,0
Swederm Hudsalva Vitamin E
krem-maść do rąk, do skóry suchy, odwodnionej i podrażnionej 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł4,9
OnlyBio Hair In Balance Kids
odżywka do włosów, falowanych i kręconych, od 1. roku życia 200 ml
17,99 zł
100 ml = 9,00 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,9
Bielenda Cherry Plump
esencja do twarzy, nawilżająco-tonizująca 100 ml
15,49 zł
100 ml = 15,49 złNajniższa cena: 25,99 zł























