Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Johnson's Baby Szampon 500ml, żółta butelka "no more tears" z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Johnson's Baby
szampon do włosów dla dzieci 500 ml
19,49 zł
100 ml = 3,90 zł
TYLKO ONLINE
Estee Lauder Double Wear matujący podkład w pudrze, otwarty kompakt z lustrem, obok granatowe pudełko.
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place
podkład w pudrze, nr 3N1 Ivory Beige 11 g
199,99 zł
100 g = 1818,09 zł
DARMOWA DOSTAWA
Jasnoniebieski żel pod prysznic Nivea Creme Smooth z masłem shea i witaminami, butelka widok z przodu.
4,9
NIVEA Creme Smooth
żel pod prysznic, pielęgnujący, z Masłem Shea 500 ml
17,99 zł
100 ml = 3,60 zł
Białe opakowanie ACUVUE Oasys 1-Day with HydraLuxe, widok z przodu, z niebieskim kółkiem UV Blocking.
4,8
Acuvue Oasys 1-Day
soczewki kontaktowe jednodniowe, z filtrem UV, moc: -4.75 30 szt.
94,99 zł
1 szt. = 3,17 zł
Oshee Drop In D! Hydroconcentrate Magnesium+B6 Lemon-Orange, biała butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
5,0
Oshee Vitamin Water
koncentrat napoju do sodastream, Lemon-Orange 500 ml
22,49 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 27,49 zł
Opakowanie herbaty Herbapol Zimowy Sekret, czerwono-zielone, z ilustracją owoców, cynamonu. 20 torebek.
5,0
Herbapol Herbaciany Ogród
herbatka owocowo-ziołowa o smaku Cytrusowym, Zimowy Sekret 20x3 g
6,79 zł
100 g = 11,32 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO ONLINE
Animal Island Everyday karma dla kotów, 4x85g, fileciki wołowina/kurczak w rosole, opakowanie z kotami.
Animal Island Everyday
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, 2 x Fileciki z Wołowiny w aromatycznym rosole + 2 x Fileciki z Kurczaka w aromatycznym rosole 4 x 85g
11,49 zł
100 g = 3,38 zł
Real Techniques Neon Dream zielona gąbka do podkładu i kremu BB w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
3,7
Real Techniques
gąbka do makijażu, różne kolory 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowy błyszczyk Essence Disney The Little Mermaid peptide shimmer z brokatem i złotą przywieszką syreniego ogona.
5,0
Essence Disney The Little Mermaid
błyszczyk do ust, peptydowy, nr 01 Mer-mazing 10 ml
14,99 zł
100 ml = 149,90 zł
NYX Make 'Em Wonder 05 Fair Ivory, matowy podkład w butelce z różową zakrętką, widok z przodu.
NYX Professional Makeup Make'EM Wonder
podkład do twarzy, nr 05 Fair Ivory 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł
Najniższa cena: 72,99 zł
TYLKO ONLINE
Chanteclair płyn do prania Colorati, biała butelka z fioletem, przód. Ożywia i chroni kolory, technologia color-care.
ChanteClair
płyn do prania tkanin kolorowych 1575 ml
36,99 zł
100 ml = 2,35 zł
Oral-B PRO KIDS 3+ Frozen, 4 szt. główki. Niebieskie opakowanie z Olafem, Anną, Elsą. Skuteczne mycie przeciw próchnicy.
5,0
Oral-B Pro Kids 3+ Disney Frozen
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej, bardzo miękka 4 szt.
99,99 zł
1 szt. = 25,00 zł
POMAGAMY JAK UMIEMY
Zielona butelka Möller's Tran Norweski Omega-3, witaminy A+D+E, o smaku cytrynowym, widok z przodu.
5,0
Möller's Tran Norweski
tran Omega-3 + witamina D3 600 IU, o aromacie cytrynowym, suplement diety 250 ml
59,99 zł
100 ml = 24,00 zł
TYLKO ONLINE
Białe pudełko kremu Skin1004 Madagascar Centella Cream 75ml z nadrukiem górskiego pejzażu, widok przód/bok.
SKIN1004 Madagascar Centella
krem do twarzy lekki, nawilżający 75 ml
124,99 zł
100 ml = 166,65 zł
L'Oréal Casting Crème Gloss 834 Bursztynowy Blond, półtrwała farba do włosów bez amoniaku. Front pudełka.
4,8
L'Oréal Paris Casting Creme Gloss
farba do włosów, półtrwała, nr 834 Bursztynowy Blond 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Czerwono-białe jajko Kinder Niespodzianka z lwiątkiem z serii Natoons na żółto-zielonym tle, widok z przodu.
4,9
Kinder Niespodzianka
jajko z niespodzianką, pokryte czekoladą mleczną 20 g
5,99 zł
100 g = 29,95 zł
TYLKO ONLINE
Valentino Born In Roma Coral Fantasy, męska woda toaletowa: koralowa butelka i czarne, matowe pudełko, widok z przodu.
Valentino Born In Roma Coral Fantasy
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
359,99 zł
100 ml = 719,98 zł
TYLKO ONLINE
Matujący spray MAC Prep+Prime Fix+ Matte w białej butelce z czarnym pudełkiem, widok z przodu.
MAC Prep + Prime Fix+ Matte
spray utrwalający, odświeżający, matujący 100 ml
139,99 zł
100 ml = 139,99 zł
TYLKO ONLINE
Pionowe ujęcie na brązową kredkę do brwi Essence Eyebrow Designer Deep Brown, ze szczoteczką.
4,7
Essence Eyebrow Designer
kredka do brwi, nr 11 Deep Brown 1 g
7,99 zł
100 g = 799,00 zł
Himalaya Stain Away ziołowa pasta do zębów, zielono-białe opakowanie, fioletowy napis, redukuje przebarwienia, przód.
4,9
Himalaya Gum Expert Stain Away
pasta do zębów, ziołowa 75 ml
12,99 zł
100 ml = 17,32 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka szamponu Anwen Nawilżający Bez z czarną pompką, widok z przodu, z fioletowymi kwiatami bzu.
5,0
Anwen Nawilżający Bez
szampon do włosów 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł
Syoss 4-2 Mahoniowy Brąz: zestaw trwałej farby do włosów z keratyną, 100% pokrycia siwizny, pudełko i tubki.
4,7
Syoss Permanent Color
farba do włosów, trwała, nr 4_2 Mahoniowy Brąz 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Album na zdjęcia "Selfie Queen" z różowo-turkusowym napisem i retro aparatem, twarda oprawa, widok z przodu.
4,5
Mes-Rota
album na 200 zdjęć o wymiarach 10x15 cm, Selfie Camera 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Tył opakowania chleba bezglutenowego Schär Pan Blanco, żółto-niebieskie, z dwoma kromkami i danymi odżywczymi.
4,8
Schär Pan Blanco
chleb biały, krojony, bezglutenowy 250 g
9,49 zł
100 g = 3,80 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone