Oral-B iO 9
szczoteczka do zębów, elektryczna, Black Onyx 1 szt.
1199,99 zł
1 szt. = 1199,99 złLancôme Hypnôse Drama
zestaw kosmetyków dla kobiet, tusz do rzęs 8ml + kredka do oczu 01 Noir 0,7g + płyn do demakijażu 30ml 1 szt.
199,99 zł
1 szt. = 199,99 złVenita 1-Day Color
spray do włosów, koloryzujący, nr 1 White 50 ml
12,99 zł
100 ml = 25,98 zł4,9
Tymbark Musly
mus wieloowocowy, z dodatkiem Kaszy Manny i Płatki Owsiane 170 g
4,19 zł
100 g = 2,46 zł4,7
Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive
wkłady do maszynki do golenia dla kobiet, 5 ostrzowe 4 szt
89,99 zł
1 szt. = 22,50 zł5,0
Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass
krem do twarzy, neutralizujący zaczerwienienia i wyrównujący koloryt skóry 50 ml
159,99 zł
100 ml = 319,98 zł4,8
Dicoflor Protect
probiotyk dla dorosłych, kapsułki, suplement diety 30 szt.
51,99 zł
1 szt. = 1,73 złNajniższa cena: 61,99 zł
5,0
Essence Juicy Bomb
zestaw olejków do ust, nr 01 Glossy Days Ahead! 1 szt.
47,99 zł
1 szt. = 47,99 zł4,9
La Savonnerie de Nyons
mydło perfumowane w puszce, Róża, Psy, różne wzory 100 g
13,99 zł
100 g = 13,99 złNajniższa cena: 19,99 zł
Norsan Omega-3 Arktis
kapsułki z olejem z dorsza, suplement diety 120 szt.
59,99 zł
1 szt. = 0,50 złMerz Spezial Włosy
kapsułki, suplement diety 60 szt.
Z APKĄ54,99 zł
1 szt. = 0,92 złCena bez apki:69,99 zł
1 szt. = 1,17 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
4,7
Nestlé NAN Care Mama Lacto+
kapsułki na laktację, dla mam karmiących piersią, suplement diety 28 szt.
51,99 zł
1 szt. = 1,86 zł4,6
Neess Nail Art Pen
pisak do zdobienia paznokci, szybkoschnący, Biały 3,8 ml
10,99 zł
100 ml = 1099,00 zł






















