4,8
BoboVita
danie w słoiczku, obiadek dla dzieci, kluseczki z warzywami i indykiem 12m+ 250 g
6,29 zł
100 g = 2,52 złAromatica Rosemary
szampon do skóry głowy, oczyszczający 400 ml
109,99 zł
100 ml = 27,50 zł4,8
Faro Chevron
ręcznik bawełniany, Brudny Róż, wym. 70x140cm, 500 g/m² 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł4,8
NIVEA MEN HydroCare
krem do twarzy, 24h nawilżenie, Aloes i Prowitamina B5 75 ml
39,99 zł
100 ml = 53,32 zł4,7
Mustela
krem do twarzy z Cold Cream, od 1. dnia życia, odżywczy, skóra sucha 40 ml
26,99 zł
100 ml = 67,48 zł5,0
Soxo
skarpetki damskie, Wszystkiego Najlepszego, rozm. 35-40 1 para
15,99 zł
1 szt. = 15,99 złNajniższa cena: 19,99 zł
Erborian Super BB
korektor do twarzy, kryjący, SPF 25, Clair 10 ml
139,99 zł
100 ml = 1399,90 zł5,0
Guerlain Terracotta Light The Sun-Kissed
puder do twarzy, brązująco-rozświetlający, 01 Light Warm 10 g
194,99 zł
100 g = 1949,90 złYves Saint Laurent All Hours Hyper Luminize
rozświetlacz do twarzy, nr 01 Libertyne 9 g
239,99 zł
100 g = 2666,56 zł4,9
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Ultimate Impact 50 ml
15,99 zł
100 ml = 31,98 zł4,7
Wrigley's Orbit White
guma do żucia w drażetkach, o smaku Maliny i Granatu, bez cukru 10 szt.
3,29 zł
1 szt. = 0,33 złGabriella
podkolanówki bezuciskowe, 15 den, Nero 2 pary
7,79 zł
1 szt. = 1,95 złCena regularna:11,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
5,0
BoboVita Porcja Zbóż
kaszka mleczna, 7 zbóż, owocowa, zbożowo-jaglana, 8m+ 210 g
11,99 zł
100 g = 5,71 zł4,9
Bunny Ninja Fruit Lasso
przekąska owocowa w kształcie sznurka, Jabłko-Truskawka 20 g
4,49 zł
100 g = 22,45 zł






















