4,2
Yope
pianka do mycia rąk o zapachu koktajlu Truskawkowego 300 ml
21,49 zł
100 ml = 7,16 złNajniższa cena: 28,99 zł
5,0
Fiore Una
skarpetki damskie, wzorzyste, 20 den, Chocolate 1 para
11,49 zł
1 szt. = 11,49 złCena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
St.Tropez Classic
zestaw, pianka do ciała samoopalająca + rękawica 50 ml
69,99 zł
100 ml = 139,98 złPastel Daylong Lipcolor Kissproof
pomadka do ust, w płynie, nr 9; 7 ml
24,49 zł
100 ml = 349,86 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,7
L'Oréal Paris Lumi Le Glass
rozświetlacz do twarzy, w sztyfcie, nr 620 Pink Ballet 7 g
37,99 zł
100 g = 542,71 złNajniższa cena: 64,99 zł
Pastel Full Bloom
pomadka do ust i róż do policzków, nr 80 Blossom, 4,8 g
22,99 zł
100 g = 478,96 złNajniższa cena: 27,99 zł
4,9
AA Aloes
sorbet do twarzy, nawilżająco-kojący, cera normalna i mieszana 50 ml
22,99 zł
100 ml = 45,98 złGlade One
zapas do odświeżacza powietrza, Relaxing Zen 10 ml
8,99 zł
100 ml = 89,90 złNajniższa cena: 12,99 zł
4,8
Eveline Cosmetics Oh! My Lips Lip Maximizer
błyszczyk do ust, powiększający, Chocolate 4,5 ml
23,49 zł
100 ml = 522,00 zł5,0
Acuvue Oasys 1-Day
soczewki kontaktowe jednodniowe, z filtrem UV, moc: -5.25 30 szt.
94,99 zł
1 szt. = 3,17 zł4,9
Ibesterap Maślan
kapsułki, maślan sodu 600 mg, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego 60 szt.
36,99 zł
1 szt. = 0,62 zł






















