4,6
Bourjois Twist, Lift & Freeze
tusz do rzęs, podkręcający, nr 01 Black 8 ml
59,99 zł
100 ml = 749,88 zł5,0
Mustela
szampon do włosów, ułatwiający rozczesywanie, odżywczy 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 44,99 zł
4,8
DogWay Chelsea
karma uzupełniająca sucha dla psów, pałeczki Wołowo-Drobiowe 50 g
5,99 zł
100 g = 11,98 zł4,9
Eveline Cosmetics Brow Styler Multifunction
kredka do brwi, 3w1, nr 01 Medium Brown 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł4,8
Lovi My First
zestaw naczyń z kubkiem, Nude, 6m+ 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 złNajniższa cena: 29,99 zł
3,4
Marilyn Visone
opaski na uda, satynowe, rozm. L/XL 1 para
Z APKĄ22,99 zł
1 szt. = 22,99 złCena bez apki:29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
OPI
lakier do paznokci, błyszczący, nr S046 Reality Check Ya Out 15 ml
59,99 zł
100 ml = 399,93 złHead & Shoulders Apple Fresh
szampon do włosów, przeciwłupieżowy 800 ml
47,99 zł
100 ml = 6,00 złBielenda Fresh Hero
olejek w żelu do mycia twarzy i oczu, nawilżająco-kojący 90 g
26,99 zł
100 g = 29,99 zł4,9
Syoss Permanent Cool Color
farba do włosów, trwała, nr 12_59 Chłodny Platynowy Blond 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł






















