4,9
Rimmel Wonder'Ink
eyeliner w pisaku, wodoodporny, nr 004 Velvet Ivy 1 ml
19,99 zł
100 ml = 1999,00 złNajniższa cena: 34,99 zł
5,0
Mediheal Cream
maska w płachcie z kolagenem i retinolem, liftingująca 30 ml
18,49 zł
100 ml = 61,63 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,6
Eveline Cosmetics Kiss Me Quick!
pomadka do ust, z efektem soft matt, nr 05; 4,2 g
24,99 zł
100 g = 595,00 złSchär
chleb wiejski z borówkami, na zakwasie 240 g
8,99 zł
100 g = 3,75 złNajniższa cena: 13,99 zł
5,0
Dr.Scholl's Freeze Away Max
zestaw do usuwania kurzajek i brodawek 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł4,8
Schär Chocolate O's
herbatniki kakaowe z mlecznym nadzieniem, bezglutenowe 165 g
11,49 zł
100 g = 6,96 zł5,0
Utility Project
słuchawki przewodowe, Białe 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,8
NYX Professional Makeup Fat Oil
błyszczyk do ust, nr 10 Splash Of Cream 4,8 ml
37,99 zł
100 ml = 791,46 złNajniższa cena: 47,99 zł
5,0
Rimmel Match Perfection
podkład do twarzy, SPF 20, nr 200N Soft Beige 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł4,9
Palette Intensive Color Creme
farba do włosów, trwała, nr 9.5-1 Srebrzysty Blond 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 złSol de Janeiro Body Care Bum Bum Cream
krem do ciała, Brazilian 240 ml
199,99 zł
100 ml = 83,33 złGreen Pharmacy
żel pod prysznic, Werbena i Olejek ze Słodkich Cytryn 500 ml
14,99 zł
100 ml = 3,00 zł5,0
HiPP Baby Sanft Sensitive
płyn do kąpieli dla dzieci, od 1. dnia życia 350 ml
20,99 zł
100 ml = 6,00 zł5,0
Collecta
figurka kolekcjonerska, Krokodyl Nilowy, 3+; 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 złCena regularna:39,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł























