Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Słoik Basia Basia Laskolada, krem orzechowy z daktyli, czerwona etykieta z wiewiórką, 58% orzechów bez cukru.
4,5
Basia Basia Laskolada
krem do smarowania, z orzechów laskowych i daktyli 210 g
29,99 zł
100 g = 14,28 zł
TYLKO ONLINE
Zbliżenie na opakowanie Bedrock Better in Bed, jedwabne plastry na usta do spania, wspierające oddech nosem.
Bedrock Better In Bed
plastry na usta, do spania, jedwabne, Liliowe 30 szt.
39,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Złota brokatowa świeczka urodzinowa w kształcie cyfry 1, z knotem na górze i patyczkiem do tortu.
4,9
PartyDeco
świeczka urodzinowa, cyfra 1, złota, 4,5 cm 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Opakowanie KillyS Black Glitter sztucznych paznokci, samoprzylepne, migdałowy kształt, 24 sztuki, widok z przodu.
4,3
KillyS Salon Results
sztuczne paznokcie, samoprzylepne, Black Glitter 24 szt.
17,99 zł
1 szt. = 0,75 zł
TYLKO ONLINE
Geske SmartAppGuided™ Skin Firming Wand 7w1, biała z różowym złotem, z włączonymi czerwonymi diodami LED, obok pudełka.
1,0
Geske Skin Firming Wand
różdżka do twarzy, ujędrniająca, 7w1, Starlight 1 szt.
269,99 zł
1 szt. = 269,99 zł
TYLKO ONLINE
Róż do policzków MUA Blushed Duo Clementine w białej puderniczce, z dwoma matowymi pomarańczami o prążkowanej strukturze.
MUA MakeUp Academy Blushed
róż do policzków, duo, matowy, Clementine 8 g
13,49 zł
100 g = 168,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Palmolive Men Energising 3w1 żel pod prysznic w czarnej butelce, z wizerunkiem pomarańczy, widok z przodu.
4,9
Palmolive Men Energising
żel pod prysznic, dla mężczyzn, 3w1 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Bezbarwny żel do brwi e.l.f. Brow Laminating Gel w czarnej tubce z otwartą nakrętką, widoczny dwustronny aplikator.
3,3
e.l.f. Brow Laminating
żel do brwi, utrwalający, 3w1, Clear 7,8 g
45,99 zł
100 g = 589,62 zł
Guess Seductive Noir Fragrance Mist, czarna etykieta ze złotym napisem i kropkowanym tłem, widok z przodu.
4,8
Guess Seductive Noir
mgiełka do ciała perfumowana, dla kobiet 125 ml
39,99 zł
100 ml = 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tubka Purito Wonder Releaf Centella BB Cream o SPF 30 PA+++, odcień 27 Sand Beige, widok frontalny.
Purito Wonder Releaf Centella
krem BB do twarzy, SPF 30, nr 27 Sand Beige 30 ml
69,99 zł
100 ml = 233,30 zł
MEGA!
Ambi Pur 3Volution Vanilla Toffee Winter Edition elektryczny odświeżacz powietrza, trzy wkłady, widok z przodu.
Ambi Pur 3volution
elektryczny odświeżacz powietrza z wkładem, Vanilla Toffee 20 ml
27,49 zł
100 ml = 137,45 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Essence Stay & Play Gel Eyeliner Pot 02 Brown, otwarty, widok z góry na brązowy żel w słoiczku, wodoodporny.
5,0
Essence Stay & Play
eyeliner w żelu, wodoodporny, nr 02 Brown 5 g
22,49 zł
100 g = 449,80 zł
TYLKO ONLINE
WOOM WHITE+ wybielająca pasta do zębów w białej tubce i pudełku, stojących obok siebie, widok z przodu.
Woom White+
pasta do zębów 75 ml
27,99 zł
100 ml = 37,32 zł
TYLKO ONLINE
Rimmel Multi Tasker Turbocharged Glow bronzer rozświetlający It's Giving Bronze w butelce, z wyjętym aplikatorem.
Rimmel Multi Tasker Turbocharged Glow
bronzer do twarzy, w płynie, rozświetlający, nr 008 It's Giving Bronze 10 ml
54,99 zł
100 ml = 549,90 zł
La Rive Cash Woman woda perfumowana w przezroczystym flakonie obok złotego pudełka, o owocowo-kwiatowym zapachu.
4,7
La Rive Cash
woda perfumowana dla kobiet 90 ml
27,99 zł
100 ml = 31,10 zł
TYLKO ONLINE
Beżowy, bezzapachowy szampon Zenz Pure No. 01, butelka o nieregularnym kształcie z czarną nakrętką, widok z przodu.
Zenz Pure No.01
szampon do włosów, bezzapachowy, nawilżający 250 ml
149,99 zł
100 ml = 60,00 zł
Zestaw Schwarzkopf Men Perfect 60 Medium Brown, żel przeciw siwym włosom, pudełko, butelka i tubka, widok pod kątem.
4,9
Schwarzkopf Men
żel do włosów, koloryzujący, nr 60 Medium Brown 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
Beżowa puszka herbatki ziołowej Dzień dobry Manufaktura Sadowskich (50g) z żeń-szeniem i guaraną, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Rodziny Sadowskich
herbatka ziołowa, Dzień Dobry 50 g
27,99 zł
100 g = 55,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO ONLINE
Opakowanie zestawu menstruacyjnego Bella My Bella S: kubeczek z etui, na białym tle z zielonymi i błękitnymi falami.
Bella MyBella
kubeczek menstruacyjny, rozmiar S 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Przedni widok słoiczka HiPP BIO Kluseczki z pomidorami i cielęciną, dla dzieci od 9 miesiąca życia.
4,8
HiPP BIO od pokoleń
danie w słoiczku, kluseczki z pomidorami i cielęciną, po 9. m-cu życia 220 g
6,99 zł
100 g = 3,18 zł
Bambino chusteczki emolientowe hipoalergiczne 3w1 dla niemowląt, 4x57 szt. Różowe opakowanie z misiem.
4,9
Bambino
chusteczki emolientowe, 3w1, hipoalergiczne, od pierwszego dnia życia 228 szt.
41,99 zł
1 szt. = 0,18 zł
TYLKO ONLINE
Ampułka ma:nyo Bifida Biome Complex, ciemna butelka z pipetą, widok z przodu, intensywna regeneracja.
ma:nyo Bifida Biome Complex
ampułka do twarzy, wzmacniająca 30 ml
109,99 zł
100 ml = 366,63 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Amariage damska woda toaletowa 50ml. Czerwone pudełko i złota butelka z ozdobnym korkiem, widok z przodu.
3,8
Givenchy Amariage
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
239,99 zł
100 ml = 479,98 zł
Białe opakowanie Doppelherz Na oczy MAX, suplementu diety z luteiną, wit. A, C, E, cynkiem, front z okiem.
4,9
Doppelherz Aktiv
kapsułki, Na oczy z luteiną, suplement diety 30 szt.
23,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
z1355

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone