Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Beżowa puszka herbatki ziołowej Dzień dobry Manufaktura Sadowskich (50g) z żeń-szeniem i guaraną, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Rodziny Sadowskich
herbatka ziołowa, Dzień Dobry 50 g
27,99 zł
100 g = 55,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO ONLINE
Opakowanie zestawu menstruacyjnego Bella My Bella S: kubeczek z etui, na białym tle z zielonymi i błękitnymi falami.
Bella MyBella
kubeczek menstruacyjny, rozmiar S 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Przedni widok słoiczka HiPP BIO Kluseczki z pomidorami i cielęciną, dla dzieci od 9 miesiąca życia.
4,8
HiPP BIO od pokoleń
danie w słoiczku, kluseczki z pomidorami i cielęciną, po 9. m-cu życia 220 g
6,99 zł
100 g = 3,18 zł
Bambino chusteczki emolientowe hipoalergiczne 3w1 dla niemowląt, 4x57 szt. Różowe opakowanie z misiem.
4,9
Bambino
chusteczki emolientowe, 3w1, hipoalergiczne, od pierwszego dnia życia 228 szt.
41,99 zł
1 szt. = 0,18 zł
TYLKO ONLINE
Ampułka ma:nyo Bifida Biome Complex, ciemna butelka z pipetą, widok z przodu, intensywna regeneracja.
ma:nyo Bifida Biome Complex
ampułka do twarzy, wzmacniająca 30 ml
109,99 zł
100 ml = 366,63 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Amariage damska woda toaletowa 50ml. Czerwone pudełko i złota butelka z ozdobnym korkiem, widok z przodu.
3,8
Givenchy Amariage
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
239,99 zł
100 ml = 479,98 zł
Białe opakowanie Doppelherz Na oczy MAX, suplementu diety z luteiną, wit. A, C, E, cynkiem, front z okiem.
4,9
Doppelherz Aktiv
kapsułki, Na oczy z luteiną, suplement diety 30 szt.
23,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
TYLKO ONLINE
Matujący podkład Estée Lauder Double Wear w beżowej szklanej butelce ze złotą nakrętką i ciemnoniebieskim pudełkiem.
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place
podkład do twarzy, SPF 10, nr 3N1 Ivory Beige 30 ml
249,99 zł
100 ml = 833,30 zł
Różowy, brokatowy flakon Police To Be Sweet Girl w kształcie czaszki z zawieszką P, widok z przodu.
4,8
Police To Be Sweet Girl
woda toaletowa dla kobiet 75 ml
89,99 zł
100 ml = 119,99 zł
TYLKO ONLINE
Szampon Head & Shoulders Clarify & Shine XXL z octem jabłkowym. Biała butelka z niebieską pompką, widok z przodu.
Head & Shoulders Clarify & Shine
szampon do włosów, przeciwłupieżowy, XXL 800 ml
47,99 zł
100 ml = 6,00 zł
SheFoot Baby Feet Plastry na Pięty, zmiękczające, w różowo-białej saszetce z ilustracją stóp, widok z przodu.
4,7
SheFoot Laboratories Baby Feet
plastry na pięty, wygładzająco-zmiękczające 1 szt.
15,49 zł
1 szt. = 15,49 zł
Sloggi Men Core Comfort 2-pak czarnych bokserek hipster z organicznej bawełny, widoczne opakowanie i model.
5,0
Sloggi Core Comfort
bokserki męskie, Hipster, rozm. XL, różne kolory 2 szt.
45,99 zł
1 szt. = 23,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
Purella Granola Protein 300g, biała torebka z orzechami laskowymi, siemieniem lnianym, ryżowym białkiem, niska zawartość cukru.
4,9
Purella Superfoods Protein
granola, z kawałkami orzechów oraz czekolady 300 g
12,49 zł
100 g = 4,16 zł
Philips Avent Ultra Air smoczki 18m+: zielony ze słoniami, granatowy z napisem HELLO, poza opakowaniem.
5,0
Philips Avent Ultra Air
smoczek ortodontyczny, 18m+, różne rodzaje 2 szt.
39,99 zł
1 szt. = 20,00 zł
Kremowe serwetki lunchowe Daisy z eleganckim złotym wzorem zdobnym na rogu, widok z góry. FSC.
4,9
Daisy
serwetki dekoracyjne, Ornament Frame Gold 20 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO ONLINE
Mgiełka zapachowa Sol de Janeiro Cheirosa 91 w przezroczystej butelce z peach płynem i białą nakrętką, widok z przodu.
Sol de Janeiro Cheirosa 91
mgiełka do ciała dla kobiet, perfumowana 90 ml
119,99 zł
100 ml = 133,32 zł
TYLKO U NAS
Brązowa bransoletka Nanu z kwadratowymi koralikami i perłowym zdobieniem, na brązowej metce. Widok z przodu.
4,6
Avanti Nanu
bransoletka, koralikowa, Brązowa 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Niedostępny online
TYLKO ONLINE
Pionowa biała butelka Pestlo T3 Baby Collagen Glow Serum Mist z miedzianą nakrętką, widok z przodu, widoczny napis T3.
Pestlo T3 Baby Collagen Glow
serum do twarzy w mgiełce, rozświetlające 50 ml
169,99 zł
100 ml = 339,98 zł
Słoiczek HiPP BIO Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym, po 5. miesiącu, bez cukru. Czerwono-różowy, widok z przodu.
4,9
HiPP BIO od pokoleń
deserek w słoiczku, Maliny i Jabłka z kleikiem ryżowym, po 5. m-cu życia 190 g
6,59 zł
100 g = 3,47 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Blur 16h Longwear Foundation 2 Soft Honey SPF 15. Beżowa tubka, wysokie krycie, widok z przodu.
Lumene Blur
podkład do twarzy, kryjący, 16H, SPF 15, nr 2 Soft Honey 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty, czerwony podkład TIRTIR Mask Fit Red Cushion 25N Mocha z gąbką, obok dwie próbki koloru na tle.
TIRTIR Mask Fit Red Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 25N Mocha 18 g
109,99 zł
100 g = 611,06 zł
TYLKO ONLINE
Arganove Mineral Deodorant Classic Musk w białej butelce roll-on, z czarną etykietą i zdjętą zakrętką, widok z przodu.
5,0
Arganove Active
dezodorant w kulce dla mężczyzn, mineralny, ałunowy, Classic Musk 50 ml
16,99 zł
100 ml = 33,98 zł
TYLKO ONLINE
NORSAN Omega-3 TOTAL, butelka 200 ml i kartonik. Płynny suplement z naturalnym olejem rybim, cytrynowy.
Norsan Omega-3 Total
olej rybi z oliwą z oliwek, Cytrynowy, suplement diety 200 ml
109,99 zł
100 ml = 55,00 zł
TYLKO ONLINE
Matujący podkład Lumene Matte Oil-Control SPF20, odcień 2 Medium, w beżowej tubce z turkusowym dołem.
5,0
Lumene Matte
podkład do twarzy, kryjący, matujący, do skóry mieszanej i tłustej, SPF 20, nr 2 Medium 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone