Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Gotowy obiad HiPP Makaron z łososiem, marchewką i brokułami, słoiczek dla dzieci po 1. roku, widok z przodu.
4,9
HiPP
danie w słoiczku, Makaron z łososiem, marchewką i brokułami, po 1. roku życia 250 g
7,49 zł
100 g = 3,00 zł
DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Cool Kick Fresh antyperspirant 72H, ciemnoniebieski sztyft z srebrno-niebieską etykietą, widok z przodu.
4,8
NIVEA MEN Cool Kick Fresh
antyperspirant w sztyfcie, dla mężczyzn, 72h 50 ml
16,49 zł
100 ml = 32,98 zł
TYLKO ONLINE
Amber Geek & Gorgeous 101 HA 5 Light Serum, 5 forms Hyaluronic Acid, white dropper cap, front view.
Geek & Gorgeous HA 5 Light
serum do twarzy, z kwasem hialuronowym 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 zł
TYLKO ONLINE
Czarna, zamknięta paleta REVOLUTION Makeup London Ultra Contour z metalicznym logo, widok z przodu.
Revolution Ultra Contour
paleta do konturowania 1,6 g
52,99 zł
100 g = 3311,88 zł
Butelka VegeLIO z liofilizowaną mieszanką warzyw i ziół, zielona etykieta, widoczne kolorowe kawałki, widok z przodu.
5,0
VegeLIO
mieszanka warzyw i ziół, liofilizowanych oraz przypraw 70 g
22,99 zł
100 g = 32,84 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Eveline Olive Powder, puder sypki, satynowy mat i glow, w okrągłym zielono-przezroczystym opakowaniu, widok z góry.
4,3
Eveline Cosmetics Olive
puder do twarzy, wygładzający, satynowy mat 8 g
36,99 zł
100 g = 462,38 zł
TYLKO ONLINE
Rozświetlający podkład Armani Luminous Silk 5.1, beżowa butelka i czarne pudełko, widok z przodu.
Giorgio Armani Luminous Silk
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 5.1 Light Cool Pink 30 ml
299,99 zł
100 ml = 999,97 zł
BoboVita JogoMi! deserek owocowy z jogurtem, owoce jagodowe i banan, w saszetce z pingwinem, widok z przodu.
4,8
BoboVita JogoMI!
deserek w tubce, Jogurt z owocami jagodowymi i bananem, 6m+ 80 g
3,69 zł
100 g = 4,61 zł
TYLKO ONLINE
Czarny żel Green Pharmacy Kurkuma i Olejek Dyniowy w butelce, z pomarańczową etykietą, widok z przodu.
Green Pharmacy
żel pod prysznic, Kurkuma i Olejek z Dyni 500 ml
14,99 zł
100 ml = 3,00 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw sztucznych rzęs Catrice Faked False Lashes Set w gradientowym pudełku. Zawiera 3 style rzęs i klej.
Catrice Faked
sztuczne rzęsy, zestaw, nr 01 Everyday Picks 3 szt.
57,99 zł
1 szt. = 19,33 zł
Dwa mega packi Air Wick Drzewo Sandałowe & Zmysłowa Wanilia, odświeżacz powietrza, z grafiką wanilii i cynamonu na opakowaniu.
4,9
Air Wick Freshmatic
wkład do automatycznego odświeżacza powietrza, Drzewo Sandałowe & Zmysłowa Wanilia 2x250 ml
31,99 zł
100 ml = 6,40 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Mellow Blur w Brushed Berry, otwarta, ciemnoróżowa pomadka wygładzająca, widoczny sztyft i nakrętka.
4,0
Max Factor Mellow Blur
pomadka do ust, nr 050 Brushed Berry 3,5 g
34,99 zł
100 g = 999,71 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Opakowanie wkładek urologicznych Bella Control Discreet Ultra Micro+, z fioletowym logo i liliami wodnymi.
4,9
Bella Control Discreet
wkładki urologiczne, Ultra Micro+ 16 szt.
8,49 zł
1 szt. = 0,53 zł
Woda po goleniu Adidas Champions League Matchday, butelka i niebieskie pudełko z logo. Świeży, sportowy zapach.
4,8
Adidas UEFA Champions League Goal
woda po goleniu, dla mężczyzn 100 ml
45,99 zł
100 ml = 45,99 zł
Maisto Fresh Metal 2 Wheelers, czerwono-biały model motocykla dirt bike w skali 1:18, w pudełku.
4,9
Maisto Fresh Metal
motocykl, 3+, różne rodzaje 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Korektor multifunkcyjny w jasnobeżowej butelce z srebrną zakrętką, widok z przodu, pionowo.
4,7
L'Oréal Paris True Match Perfect Match
korektor do twarzy, 1.N Ivory 6,8 ml
45,99 zł
100 ml = 676,32 zł
TYLKO ONLINE
Lancôme Hypnôse Palette: otwarta, 5 fioletowo-różowych cieni, schemat makijażu oka na wieczku, obok srebrne pudełko.
5,0
Lancôme Hypnôse
paleta cieni do powiek, nr 06 Reflets D'Amethyste 4 g
229,99 zł
100 g = 5749,75 zł
Purpurowe opakowanie Glade Relaxing Zen mini spray 2+1 gratis, z kwiatami i dyspenserem, widok z przodu.
4,9
Glade Touch & Fresh
zapas do odświeżacza powietrza, Relaxing Zen 30 ml
23,99 zł
100 ml = 79,97 zł
Marimer baby Spray do nosa 100 ml, białe opakowanie z żółtym napisem i niebieskim wielorybem, widok z przodu.
4,9
Marimer Baby
spray do nosa, izotoniczny roztwór wody morskiej, od 1. dnia życia 100 ml
29,99 zł
100 ml = 29,99 zł
TYLKO ONLINE
iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream w białej tubce z niebieską nakrętką, obok jasnoniebieskie pudełko, widok przód-bok.
5,0
iUNIK Beta-Glucan
krem do twarzy, nawilżający 60 ml
59,99 zł
100 ml = 99,98 zł
MEGA!
Matowa pomadka Bourjois Rouge Velvet Ink w butelce ze złotą zakrętką, z aplikatorem i bordowym wzornikiem.
5,0
Bourjois Rouge Velvet Ink
pomadka do ust, w płynie, matowa, nr 10 Re(d)belle 3,5 ml
41,99 zł
100 ml = 1199,71 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
Delia Cosmetics Brow Gel Mascara 3.0 Brązowy, koloryzujący styler do brwi, pudełko z okiem modelki.
4,9
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
styler do brwi, koloryzujący, nr 3.0 Brązowy 11 ml
17,99 zł
100 ml = 163,55 zł
Str8 Original męski dezodorant 85ml, przezroczysta butelka z czarną etykietą "STR8 ORIGINAL", widok z przodu.
4,8
STR8 Original
dezodorant perfumowany dla mężczyzn 85 ml
19,99 zł
100 ml = 23,52 zł
Białe opakowanie Babycap Spray na ciemieniuchę 30ml, dla niemowląt, z kolorowym logo i rysunkami dzieci, widok z przodu.
4,7
Babycap
spray na ciemieniuchę od 1. dnia życia 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone