TYLKO U NAS
Domol WC-DUFTSTEIN Ozean-frische, blister z 10 owalnymi, niebieskimi kostkami do WC, widok z przodu.
4,8
Domol
zawieszka do WC, Świeżość Oceanu 2 x 55 g
7,99 zł
100 g = 7,26 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent infuzyjny krem liftingujący 45+ wypełniający zmarszczki, szklany słoik i złote pudełko.
4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, liftingujący, 45+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Zielona torebka GENUSS PLUS MIESZANKA STUDENCKA 175g z orzechami i rodzynkami, widok z przodu.
4,8
Genuss Plus
mieszanka studencka 175 g
9,49 zł
100 g = 5,42 zł
TYLKO U NAS
ISANA Delikatna Pianka Do Mycia z aloesem i micelami, przezroczysta butelka z błękitną etykietą, widok z przodu.
4,8
Isana
pianka do mycia twarzy, łagodna 165 ml
10,99 zł
100 ml = 6,66 zł
Opakowanie 4 wkładów do maszynki BIC Hybrid 5 Flex z 5 ruchomymi ostrzami i nawilżającym paskiem.
4,9
BiC Hybrid 5 Flex
wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn, 5 ostrzowe 4 szt.
29,99 zł
1 szt. = 7,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Young regenerująca maska w płachcie, biało-czerwona saszetka z truskawką i tekstem, front.
4,8
Kimoco Young
maska w płachcie z ekstraktem z truskawki i wodą lodowcową 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Routines by Alkmie Peeling enzymatyczny w białej tubce i pudełku, widoczne z przodu, czarne napisy.
4,9
Routines by Alkmie
peeling do twarzy enzymatyczny, delikatne złuszczenie, wyrównanie kolorytu 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
MEGA!
Białe opakowanie filtra wody Dafi Mg+ z wizerunkiem niebieskiego wkładu, wzbogacającego wodę w magnez.
4,9
Dafi Unimax
filtr do wody, magnezowy 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
Złota maskara LOréal Telescopic, opakowanie i otwarta z czarnym, precyzyjnym aplikatorem grzebieniowym.
4,8
L'Oréal Paris Telescopic
tusz do rzęs, wydłużający, Czarny 8 ml
53,99 zł
100 ml = 674,88 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
EnerBio syrop z agawy w przezroczystej butelce ze złotą nakrętką. Etykieta BIO z grafiką deserów i 100% recyklingu.
5,0
enerBiO
syrop z agawy 500 ml
17,49 zł
100 ml = 3,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Yope Vanilla Oud naturalny żel pod prysznic w brązowej butelce z pompką, z kremową etykietą i grafiką.
Yope
żel pod prysznic, Wanilia Oud 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł