Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Ewa Schmitt SILI CLEAN&CARE: beżowa szczotka do kąpieli w opakowaniu z fioletowo-różowym wzorem spirali.
Ewa Schmitt Sili Clean & Care
szczotka do kąpieli i masażu, silikonowa, hipoalergiczna 1 szt.
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO ONLINE
Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100ml: czarny flakon i beżowe pudełko z srebrnym Burj Khalifa, widok z przodu.
5,0
Lattafa Pride Art of Arabia I
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
164,99 zł
100 ml = 164,99 zł
Canpol Babies hydrożelowe wkładki z lanoliną, turkusowe pudełko, widok z przodu, z ilustracją aplikacji.
4,6
Canpol babies Express Care
wkładki na piersi, hydrożelowe, kojące, z lanoliną 8 szt.
27,99 zł
1 szt. = 3,50 zł
MEGA!
Pomarańczowy dyfuzor zapachowy Dorota & Aroma Home Dyńowe latte z patyczkami, butelka i pudełko.
Dorota & Aroma Home
patyczki zapachowe, Dyniowe Latte 100 ml
24,49 zł
100 ml = 24,49 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Bielenda Outdoor Challenge Only for Men, nawilżająco-kojący krem do twarzy w białym opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Bielenda Outdoor_Challenge Only For Men
krem do twarzy, nawilżająco-kojący 50 ml
21,49 zł
100 ml = 42,98 zł
Mustela Maternitè olejek na rozstępy 105ml bez zapachu, butelka z bio składnikami, widok z przodu.
5,0
Mustela Maternite
olejek na rozstępy, bezzapachowy 105 ml
42,99 zł
100 ml = 40,94 zł
TYLKO ONLINE
e.l.f. Smoky Kohl Eyeliner Limelight. Czarna kredka z żółtymi końcówkami, intensywny kolor, gładka aplikacja.
2,0
e.l.f. Smoky Kohl
kredka do oczu, Limelight 1 g
24,99 zł
100 g = 2499,00 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy Eternal Musk w beżowej butelce ze złotym detalem, marmurową nakrętką, widok z przodu z pudełkiem.
Paris Corner Eternal Musk
woda perfumowana unisex 85 ml
94,99 zł
100 ml = 111,75 zł
Okładka komiksu "Wilki. Historie prawdziwe" z wilkami w zimowym lesie, główny wilk z przodu, reszta w tle na śniegu.
4,8
Dwie Siostry Michał Figura, Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Wilki. Historie prawdziwe 1 szt.
62,99 zł
1 szt. = 62,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
Alnatura Hanfsamen geschält, bio łuskane nasiona konopi 200g w przezroczystej torebce z żółtą etykietą, widok z przodu.
1,0
Alnatura
nasiona konopi siewnej, łuskane, Bio 200 g
14,99 zł
100 g = 7,50 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Wesoły odświeżacz powietrza Aroma w kształcie leniwca na tle liści, zapach Daisy, w przezroczystym opakowaniu.
4,4
Aroma Car
odświeżacz samochodowy, Leniwiec, Daisy 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Dermika Renovelle Jaśminowy multi-eliksir tonizujący, ciemnoróżowa butelka w sprayu ze złotym detalem i NAD+, widok z przodu.
Dermika Renovelle
eliksir tonizujący do twarzy, jaśminowy 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Long Chips Cheese, beżowe opakowanie przekąsek ziemniaczanych, z obrazkiem sera i napisem "Mashed Potato Snack".
4,7
Long Chips
chipsy o smaku sera 75 g
5,99 zł
100 g = 7,99 zł
Widok z przodu: białe pudełko soczewek Bausch & Lomb Softlens daily disposable, 30 sztuk, z asferyczną optyką.
4,4
SofLens Daily Disposable
soczewki kontaktowe jednorazowe, dzienne, moc: -2,75 30 szt.
74,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
TYLKO ONLINE
essence The Little Mermaid press-on nails, 12 różowych z perłami i wzorem muszli, widok z przodu.
Essence Disney The Little Mermaid
sztuczne paznokcie, nr 01 Pearl Of The Sea 12 szt.
14,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Duża, jasnożółta naturalna gąbka morska typu Grass w opakowaniu, delikatna do pielęgnacji skóry wrażliwej.
4,7
STI
gąbka do kąpieli, morska, typu Grass, Duża 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Napój Naturio Chia seeds zielona herbata i yuzu, bez cukru. Przezroczysta butelka z żółtym płynem, widoczne nasiona chia.
4,5
Naturio Chia Seeds
napój z nasionami chia, o smaku zielonej herbaty, yuzu i cytryny 295 ml
5,49 zł
100 ml = 1,86 zł
TYLKO U NAS
Złoty naszyjnik z perłowymi koralikami, wiszący na czarnej zawieszce Nanu z ceną 27,99 PLN, ujęcie z przodu.
4,7
Avanti Nanu
naszyjnik, złoty, Perełki 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Niedostępny online
TYLKO ONLINE
Opakowanie podkładów higienicznych Petino 60x90 cm, z psem w monoklu i muszce, widok z przodu.
Petino
podkłady higieniczne dla zwierząt, 60x90 cm 10 szt.
25,99 zł
1 szt. = 2,60 zł
TYLKO ONLINE
SKÓRA SKIN balsam w czarnym sztyfcie z żółtym wkładem, obok zielone opakowanie "Skin Balm 23G".
SKÓRA Skin
balsam do ciała, w sztyfcie, Naturalny 23 g
79,99 zł
100 g = 347,78 zł
TYLKO ONLINE
Beżowa tuba matującego podkładu Lumene Matte 00 Ultra Light z filtrem SPF20, widok z przodu, turkusowa nakrętka.
Lumene Matte
podkład do twarzy, kryjący, matujący, do skóry mieszanej i tłustej, SPF 20, nr 00 Ultra Light 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
Delia Cosmetics Coral Hybrid Gel lakier do paznokci nr 101, koralowy, nie wymaga lampy UV, widok z przodu.
4,8
Delia Cosmetics Coral Hybrid Gel
lakier do paznokci, Step 1, nr 101; 11 ml
Z APKĄ5,79 zł
100 ml = 52,64 zł
Cena bez apki:8,99 zł
100 ml = 81,73 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO ONLINE
Szybkoschnący lakier OPI RapiDry Snap Sour Fingers, jasnoniebieski z tęczowym logo, butelka z różowo-niebieską zakrętką.
OPI RapiDry
lakier do paznokci, szybkoschnący, nr 6 Snap Sour Fingers 9 ml
39,99 zł
100 ml = 444,33 zł
Zielone pudełko LEGO Minecraft Farma kurczaków 21585, zabawka gamingowa z figurkami i kurnikiem.
5,0
LEGO Minecraft
klocki, Farma Kurczaków 7+, 21585; 1 szt.
84,99 zł
1 szt. = 84,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone