Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Maybelline Lifter Gloss Honey, nawilżający błyszczyk. Złoty płyn w butelce, widoczny wyjęty aplikator XL.
4,8
Maybelline New York Lifter Gloss
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 026 Honey 5,4 ml
33,99 zł
100 ml = 629,44 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowo-koralowa maska do ust Laneige Lip Sleeping Mask EX Grapefruit 20g z pudełkiem, widok z przodu.
Laneige Lip Sleeping
maska do ust, na noc, Grapefruit 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
Alnatura Mais Chips Paprika 125g, ekologiczne, czerwono-pomarańczowe opakowanie z widocznymi chrupkimi chipsami.
4,3
Alnatura
chipsy kukurydziane, Paprykowe, Bio 125 g
8,99 zł
100 g = 7,19 zł
TYLKO ONLINE
Zodiac Solaris eau de parfum: turkusowy flakon ze złotą kratką, obok pudełka w turkusowo-złote wzory. Widok pod kątem.
Paris Corner Zodiac Solmaris
woda perfumowana unisex 100 ml
89,99 zł
100 ml = 89,99 zł
Nawilżający podkład Rimmel Match Perfection 400N Natural Beige SPF 20, butelka z niebieską pompką, obok zakrętka.
2,0
Rimmel Match Perfection
podkład do twarzy, SPF 20, nr 400N Natural Beige 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł
Blistex Lip Infusions Hydration SPF 15 w niebieskim opakowaniu, balsam do ust w blistrze, widok z przodu.
4,9
Blistex Lip Infusions Hydration
balsam do ust, nawilżający, SPF 15 3,7 g
13,99 zł
100 g = 378,11 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw The Ordinary Age Support Set: beżowy cleanser, serum Resveratrol i Hyaluronic Acid w butelkach.
The Ordinary The Age Support
zestaw kosmetyków do twarzy, serum do twarzy 30ml + serum pod oczy 15ml + krem do twarzy 30ml 1 szt.
189,99 zł
1 szt. = 189,99 zł
TYLKO ONLINE
Clarins Body Fit, ujędrniający krem antycellulitowy 200 ml. Czerwono-biała butelka i pudełko stoją obok siebie.
Clarins Body Fit
krem do ciała, antycellulitowy 200 ml
259,99 zł
100 ml = 130,00 zł
TYLKO ONLINE
Laka Fruity Glam Tint Caffeine Rose, błyszcząca pomadka; matowa butelka, beżowy aplikator i lśniąca smuga.
Laka Fruity Glam
pomadka do ust, błyszcząca, nr 120 Caffeine Rose 4,5 g
69,99 zł
100 g = 1555,33 zł
Granatowa saszetka Gerber Natural Gruszka Banan Malina z musli, widok z przodu, dla maluchów po 6. miesiącu.
4,9
Gerber Natural
deserek w tubce, Gruszka, Banan, Malina z musli, po 6. m-cu życia 80 g
3,79 zł
100 g = 4,74 zł
TYLKO ONLINE
Woda toaletowa Dolce & Gabbana The One For Men, bursztynowa butelka z brązową nakrętką obok brązowego pudełka.
Dolce & Gabbana The One
woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
419,99 zł
100 ml = 279,99 zł
TYLKO ONLINE
L'Ambre Des Merveilles Hermes woda perfumowana. Pomarańczowe pudełko z powozem i kulista butelka obok.
Hermes L'Ambre Des Merveilles
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
449,99 zł
100 ml = 449,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw prezentowy dla kobiet Narciso Rodriguez For Her: perfumy, balsam i żel, czarne z różowymi detalami.
Narciso Rodriguez For Her
zestaw dla kobiet, woda toaletowa 50ml + balsam do ciała 50ml + żel pod prysznic 50ml 1 szt.
399,99 zł
1 szt. = 399,99 zł
Lakier klasyczny Semilac Pinkognito, mlecznoróżowy z fioletem. Butelka obok owalnego swatcha.
4,5
Semilac
lakier do paznokci, nr 106 Pinkognito 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Zielona butelka mydła Carex derma care Aloe Vera, antybakteryjne, z białym dozownikiem, widok z przodu.
4,9
Carex Derma Care
mydło w płynie, antybakteryjne, Aloe Vera 250 ml
7,99 zł
100 ml = 3,20 zł
TYLKO ONLINE
AGE 20's Essence Cover Pact, otwarty złoty podkład w kompakcie z beżowym marmurkowym wzorem i czarną gąbeczką obok.
Age 20's Signature Essence Pact Intense Cover
podkład do twarzy, SPF 50, nr 21N 14 g
179,99 zł
100 g = 1285,64 zł
TYLKO ONLINE
Palmolive Men Jazz Up żel 5w1, czarna butelka z limonkami, bergamotka i wetiwer. Widok z przodu.
Palmolive Men Intense Jazz Up
żel pod prysznic dla mężczyzn, 5w1, Bergamotka&Wetiweria, 500 ml
15,99 zł
100 ml = 3,20 zł
TYLKO ONLINE
SOME BY MI Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel, zielona tubka 100ml, na rozszerzone pory, widok z przodu.
Some By Mi Super Matcha
żel do mycia twarzy z ekstraktem z herbaty matcha, oczyszczający 100 ml
69,99 zł
100 ml = 69,99 zł
Biały okrągły balon foliowy z metalizowanym złotym napisem "Sto lat!" i gwiazdkami, widok z przodu.
4,5
PartyDeco
balon foliowy, Sto Lat!, biały, 35 cm 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Opakowanie plastrów Viscoplast Kubuś i Przyjaciele z Puchatkiem na żółtym tle. 10 miękkich sztuk.
4,9
3M Viscoplast Kubuś i Przyjaciele
plastry dla dzieci 10 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Stérimar Higiena Nosa baby, aerozol do nosa z wodą morską, butelka i pudełko w biało-niebieskich barwach.
5,0
Stérimar Baby
spray do nosa, fizjologiczny roztwór wody morskiej, 100% naturalny, dla dzieci 50 ml
29,99 zł
100 ml = 59,98 zł
TYLKO ONLINE
Ciemnozielona butelka żelu Polemika ReFresh! Matcha Wash Daily z matchą, z białą pompką, widok z przodu.
Polemika ReFresh! Matcha Wash _ Daily
żel do mycia twarzy, dłoni i ciała, botaniczny z matchą i prebiotykami 230 ml
49,99 zł
100 ml = 21,73 zł
Glade Romantic Vanilla Blossom Duo Pack, automatyczny odświeżacz powietrza w beżowym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Glade Automatic Spray
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Romantic Vanilia Blossom 2x269 ml
38,99 zł
100 ml = 7,25 zł
Serwetki papierowe jednorazowe 33x33cm, 20 sztuk, ze wzorem różowych, pełnych róż, widok z góry stosu.
5,0
Tete a Tete
serwetki dekoracyjne, 3-warstwowe, Róże, wym. 33x33cm 20 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone