Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Ciemnozielona butelka żelu Polemika ReFresh! Matcha Wash Daily z matchą, z białą pompką, widok z przodu.
Polemika ReFresh! Matcha Wash _ Daily
żel do mycia twarzy, dłoni i ciała, botaniczny z matchą i prebiotykami 230 ml
49,99 zł
100 ml = 21,73 zł
Glade Romantic Vanilla Blossom Duo Pack, automatyczny odświeżacz powietrza w beżowym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Glade Automatic Spray
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Romantic Vanilia Blossom 2x269 ml
38,99 zł
100 ml = 7,25 zł
Serwetki papierowe jednorazowe 33x33cm, 20 sztuk, ze wzorem różowych, pełnych róż, widok z góry stosu.
5,0
Tete a Tete
serwetki dekoracyjne, 3-warstwowe, Róże, wym. 33x33cm 20 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
BYROKKO Shine Brown Oil w czarnej butelce z pompką, front z pomarańczowym logo i napisami, widok z przodu.
4,6
ByRokko Shine Brown
olejek przyspieszający opalanie 150 ml
75,99 zł
100 ml = 50,66 zł
Luksusowa turkusowa torebka prezentowa, biały wzór kwiatowy, złoty kwiat, ekologiczny uchwyt, z boku.
4,9
Delta
torba prezentowa, wym. 15,5x23cm, Turkusowa, Kwiaty 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
TYLKO ONLINE
Puszka mokrej karmy Dobry Pies Czysta Sarna + kolagen, żółta etykieta z psem, jeleniem i owocami, widok z przodu.
Dobry Pies
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Czysta Sarna + Kolagen 400 g
14,99 zł
100 g = 3,75 zł
TYLKO ONLINE
Domestos Aroma Lux Hibiscus Charm zawieszka WC, różowo-niebieskie bloki w kształcie kwiatu, w fioletowym opakowaniu.
Domestos Aroma Lux
kostki toaletowe, Hibiscus Charm 3x50 g
19,99 zł
100 g = 13,33 zł
TYLKO ONLINE
Giorgio Armani Luminous Silk Perfect Glow Concealer, beżowa butelka i czarne pudełko z napisem "luminous silk", widok z przodu.
Giorgio Armani Luminous Silk Perfect Glow
korektor do twarzy, nawilżająco-rozświetlający, nr 5 Light Neutral 12 ml
229,99 zł
100 ml = 1916,58 zł
TYLKO ONLINE
Pupa Vamp! Liquid Eyeshadow 007 Hazelmatte. Beżowy cień w płynie z jasnoróżową nakrętką, widok butelki i aplikatora.
Pupa Milano Vamp!
cień do powiek, w płynie, nr 007 Hazelmatte 4 ml
89,99 zł
100 ml = 2249,75 zł
LEGO NINJAGO Smocze Moce: książka i niebieska figurka Jay'a w smoczej zbroi z kataną na białej podstawie.
Ameet LEGO Ninjago
zadania, komiksy, minifigurka, Smocze Moce 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
Jasnoniebieskie opakowanie Pampers Premium Care Pants, rozmiar 4 (9-15 kg, 23 szt.), z logo i uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Pampers Premium Care
pieluchomajtki, rozm. 4, 9-15 kg 22 szt.
51,99 zł
1 szt. = 2,36 zł
Złocisty Mniszek syrop z mniszka lekarskiego w szklanej butelce, beżowa etykieta z kwiatami mniszka, widok z przodu.
Ogródek Dziadunia Złocisty Mniszek
syrop z mniszka lekarskiego 315 g
13,49 zł
100 g = 4,28 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Beżowe figi bezszwowe Curvy L z miękkiej mikrofibry, przód. Lekko modelują brzuch, zapewniając komfort.
5,0
Pompea Comfort Size
figi damskie, Curvy, Skin, rozm. L 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO ONLINE
Puszka karmy Pan Mięsko Kocia Uczta Wieprzowina z kaczką, zielona etykieta, kot i 95% mięsa.
Pan Mięsko Kocia Uczta
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, Wieprzowina z Kaczką 200 g
7,99 zł
100 g = 4,00 zł
TYLKO ONLINE
Dezodorant S.Oliver Classic Men, czarno-srebrna puszka z czerwonym paskiem, 48h, bez aluminium, widok z przodu.
4,7
s.Oliver Classic Men
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, 48h 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
TYLKO ONLINE
NYX Bridgerton, 2-częściowy zestaw do ust w błyszczącym, fuksjowym etui z fioletowym panelem, złotymi zdobieniami.
NYX Professional Makeup Bridgerton
błyszczyk + konturówka do ust, nr 06, Cherry Courtship, Bery of the Ball 1 szt.
129,99 zł
1 szt. = 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Metalowa puszka pełnoporcjowej karmy Pan Mięsko Kocia Uczta Kurczak z Tuńczykiem, z kotem i 95% mięsa.
Pan Mięsko Kocia Uczta
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, Kurczak z Tuńczykiem 200 g
7,99 zł
100 g = 4,00 zł
TYLKO ONLINE
Rasasi Hawas Black męska woda perfumowana: czarna butelka i pudełko z wężowym wzorem, widok z przodu.
5,0
Rasasi Hawas Black
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
144,99 zł
100 ml = 144,99 zł
TYLKO ONLINE
K-SECRET SEOUL 1988 eye cream, light beige tube with red text, contains Retinal Liposome and Fermented Bean.
K-Secret Seoul 1988
krem pod oczy, Retinal I Fermentowana Soja 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 zł
Opakowanie herbatki Zioła Mnicha Na Cholesterol, beżowo-zielone z mnichem, karczoch, głóg, mięta, widok z przodu.
4,8
Big-Active Zioła Mnicha Na Cholesterol
herbata ziołowa, ekspresowa, Karczoch, Głóg, Mięta 20x2 g
7,99 zł
100 g = 19,98 zł
Pomarańczowa maska Bielenda Supremelab Energy Boost, rozjaśniająco-nawilżająca z Witaminą C, widok z przodu.
4,8
Bielenda Professional SupremeLab Energy Boost
maska w płachcie, rozjaśniająco-nawilżająca 20 g
14,99 zł
100 g = 74,95 zł
GO WIPES WET TOWELS, błękitne opakowanie 15 sztuk z biegnącą kobietą, idealne do odświeżania po sporcie.
4,9
Go Wipes Wet Towels
chusteczki nawilżane, odświeżające dla aktywnego trybu życia 15 szt.
4,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
MEGA!
Zielona torba Garden Tree ChrunChitos Okra z solą morską, widok z przodu, z obrazkiem chrupiącej okry.
5,0
Crunchitos
okra smażona próżniowo 45 g
12,49 zł
100 g = 27,76 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Czarny, bezszwowy biustonosz sportowy Pompea z mikrofibry, z szerokimi ramiączkami i marszczeniem z przodu, widok z przodu.
Pompea Seamless
biustonosz damski, szerokie ramiączka, Nero, rozm. L/XL 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone