Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Jasnozielona saszetka Palmolive Kitchen Hand Wash, 500ml, 2x REFILL, z limonką, antybakteryjne, usuwa zapachy.
4,9
Palmolive Hygiene Plus
mydło w płynie do rąk, z ekstraktem z limonki, zapas 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
TYLKO ONLINE
Arganicare Macadamia Shampoo 400ml, brązowa butelka z pompką, zielona etykieta, do suchych i zniszczonych włosów.
Arganicare Macadamia
szampon do włosów suchych i zniszczonych, nawilżający 400 ml
49,99 zł
100 ml = 12,50 zł
TYLKO ONLINE
Unisex perfumy Etat Libre D'Orange She Was An Anomaly: butelka z logo i białe pudełko na białym tle.
Etat Libre D'Orange She Was An Anomaly
woda perfumowana unisex 50 ml
279,99 zł
100 ml = 559,98 zł
Sir Adalbert's Tea Tropical Black Tea w czarnej puszce ze złotym słoniem i barwnymi liśćmi, widok z przodu.
5,0
Adalbert's Tea
herbata czarna, liściasta, o smaku owoców tropikalnych 110 g
29,99 zł
100 g = 27,26 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty, złoty kompakt z kremowym bronzerem Affect Dream Cream Saint-Tropez, widok z góry na brązowy odcień.
AFFECT Dream Cream
bronzer do twarzy, w kremie, Saint-Tropez 10 g
64,99 zł
100 g = 649,90 zł
TYLKO ONLINE
Essence Extreme Shine 08 Gold Dust błyszczyk, otwarty z aplikatorem. Transparentny, perłowy z efektem "wet look".
Essence Extreme Shine
błyszczyk do ust, nr 08 Gold Dust 5 ml
9,99 zł
100 ml = 199,80 zł
TYLKO ONLINE
Kremowy róż Trouble Maker Bouncy Blush w odcieniu Jump Lilac, w jaskraworóżowym, owalnym opakowaniu.
Trouble Maker Bouncy Blush
róż do policzków, kremowy, Jump Lilac 2,8 g
19,99 zł
100 g = 713,93 zł
TYLKO ONLINE
Sinoz Anti-Dark Spot Serum: beżowo-białe pudełko i butelka z pipetą. Zawiera 5% niacynamid, 2% alfa arbutynę.
Sinoz Alpha Arbutin
serum do twarzy, przeciw przebarwieniom, z niacynamidem, alfa arbutyną i ekstraktem z lukrecji 30 ml
64,99 zł
100 ml = 216,63 zł
Rolka torebek na mrożonki Jan Niezbędny, 3L/50 szt., niebiesko-żółte opakowanie z warzywami, widok z przodu.
4,9
Jan Niezbędny
torebki na mrożonki, 3 L 50 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,18 zł
TYLKO ONLINE
OPI Nail Lacquer IndiGO off, głęboki, błyszczący niebieski lakier do paznokci, butelka z czarną zakrętką.
OPI
lakier do paznokci, błyszczący, nr S059 IndiGO Off 15 ml
59,99 zł
100 ml = 399,93 zł
Jasnoróżowe etui ochronne RFID na karty płatnicze, z trzema slotami i napisem STOP RFID, widok z przodu.
4,8
Etui na karty
antykradzieżowe z ochroną przeciw skanowaniu, różne kolory 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR Matcha Skin Toner w zielonej, matowej butelce z białą nakrętką, widok z przodu, pojemność 150 ml.
TIRTIR Matcha
tonik do twarzy, nawilżająco-kojący 150 ml
139,99 zł
100 ml = 93,33 zł
Balon foliowy Łakotek w kształcie głowy białego kota z kolorowymi posypkami i uśmiechniętą buzią, widok z przodu.
5,0
PartyDeco Gabby`s Dollhouse
balon foliowy, Łakotek, 67 x 43 cm 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Biała butelka z pompką mydła solankowego White Flowers z Morza Martwego, widok z przodu.
4,9
White Flower's Experience
mydło w płynie, naturalne, solankowe, z Morza Martwego 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 zł
Niebieska saszetka Gerber Manna Pełnia Zbóż, deserek zbożowy z miodem dla dzieci po 12. miesiącu, z łyżką zbóż.
4,8
Gerber Pełnia Zbóż
deserek w tubce, zbożowy z miodem, Manna, po 12. m-cu życia 110 g
6,99 zł
100 g = 6,35 zł
Super Fudgio ekologiczny krem pistacjowo-kakaowy w szklanym słoiku, zielona etykieta, przód, BIO, wegański.
4,0
Super Fudgio
krem do smarowania, pistacjowo-kakaowy 190 g
18,99 zł
100 g = 9,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Beżowa tubka Esfolio Pure Skin Rice Cleansing Foam z rysunkowym ryżem w kapeluszu, widok z przodu.
Esfolio Rice
pianka do mycia twarzy, z ekstraktem z ryżu 150 g
49,99 zł
100 g = 33,33 zł
6 żelek termoformowanych Psi Patrol: niebieski Chase, czerwony Marshall, różowa Skye i inne, w przezroczystych blistrach.
5,0
Paw Patrol
żelki termoformowane, Psi Patrol 6 x 11 g
7,99 zł
100 g = 12,11 zł
Dyfuzor zapachowy Pachnąca Szafa Szept Błękitny Fiołek: żółta butelka, czarne patyczki, obok liliowego pudełka.
4,9
Pachnąca Szafa
dyfuzor zapachowy, Szept, Błękitny Fiołek 100 ml
21,99 zł
100 ml = 21,99 zł
TYLKO ONLINE
NYX Epic Ink Liner Glitz, jasnoniebieski eyeliner z unikatową lizakową nakrętką w czerwono-różowe paski.
NYX Professional Makeup Epic Ink Liner Glitz
eyeliner, Gingersnap Swirl 1 ml
37,99 zł
100 ml = 3799,00 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
Balon foliowy PartyDeco jednorożec, biały z tęczową grzywą i błyszczącymi gwiazdkami, widok z profilu.
5,0
PartyDeco
balon foliowy, Jednorożec, 65 x 100 cm 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Tęczowy obcinacz do paznokci KillyS Rainbow Collection w blisterze, autoklawowalny, z trwałej stali węglowej.
4,9
KillyS Salon Results Rainbow
obcinacz do paznokci 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
TYLKO ONLINE
Mercedes-Benz Man Private woda perfumowana: brązowy flakon z metalowym logo i złote pudełko, widok z przodu.
5,0
Mercedes Benz Private
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
239,99 zł
100 ml = 239,99 zł
TYLKO ONLINE
Giorgio Armani Luminous Silk Perfect Glow Concealer w jasnobeżowej butelce i czarnym pudełku, widok z przodu.
Giorgio Armani Luminous Silk Perfect Glow
korektor do twarzy, nawilżająco-rozświetlający, nr 4.5 Light To Medium Neutral 12 ml
229,99 zł
100 ml = 1916,58 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone