Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Figurka konia o umaszczeniu pinto, brązowo-biała, z bujną czarną grzywą i ogonem, w dynamicznej pozie.
4,9
Collecta
figurka kolekcjonerska, Ogier Tinker Łaciaty, 3+; 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Essence Silky Blur Hydrating Longwear Foundation w beżowej butelce z różową pompką, widok z przodu, metaliczny napis.
Essence Silky Blur
podkład do twarzy, nawilżający, nr 155; 30 ml
24,49 zł
100 ml = 81,63 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss w odcieniu Soft Pink, w przezroczystej tubce z aplikatorem.
Lumene Luminous Shine
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, rozświetlająco-nawilżający, nr 6 Soft Pink 5 ml
54,99 zł
100 ml = 1099,80 zł
Police #FreeToDare damska woda: różowy flakon-czaszka ze złotym kluczem, obok pudełko z wzorami graffiti.
4,8
Police To Be #FreeToDare
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
89,99 zł
100 ml = 119,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Luminous630 Skin Glow Instant Fluid SPF 50+ w białej butelce z fioletową nakrętką, obok opakowania.
5,0
NIVEA Luminous 630 Skin Glow
fluid do twarzy, SPF 50+ 40 ml
65,99 zł
100 ml = 164,98 zł
TYLKO ONLINE
Cztery fioletowe rolki woreczków BUBA o zapachu lawendy na psie odchody, widok z przodu opakowania.
BUBA
woreczki na psie odchody, Lawenda 4 x 20 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,12 zł
Brązowy woreczek granoli wegańskiej: orzechy laskowe, czekolada, masło orzechowe. Front, z przezroczystym oknem.
5,0
Orzechownia
granola orzechowo-zbożowa, Orzechy Laskowe z Czekoladą i Masłem Orzechowym 320 g
31,99 zł
100 g = 10,00 zł
TYLKO ONLINE
IsaDora Brow Powder Pen 09 Taupe, pionowo ustawiona kredka z brązowym rysikiem i szczoteczką, obok przezroczystymi nakładkami.
5,0
IsaDora Brow Powder Pen
kredka do brwi, nr 09 Taupe 1,3 g
35,99 zł
100 g = 2768,46 zł
MEXX Summer Daydream woda toaletowa dla kobiet 40ml: różowy flakon z logo M, brzoskwiniowo-różowe opakowanie.
4,9
Mexx Summer Daydream
woda toaletowa dla kobiet 40 ml
134,99 zł
100 ml = 337,48 zł
TYLKO ONLINE
ZenFlow Emulsja do ciała Polemika z ceramidami, szarozielona tuba, widok przodem, 98,32% składników naturalnych.
Polemika ZenFlow
emulsja do ciała z Ceramidami 150 ml
119,99 zł
100 ml = 79,99 zł
DUOKREM baby krem ochronno-regenerujący w białej tubce z czerwoną etykietą i rysunkiem niemowlaka, widok frontalny.
5,0
DuoKrem Baby
krem ochronno-regenerujący, pielęgnuje skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień 60 g
8,99 zł
100 g = 14,98 zł
TYLKO ONLINE
Biała maska w płachcie It's Skin Honey Glow & Elasticity z miodem i plastrem miodu, widok z przodu.
5,0
It's Skin Honey
maska w płachcie, rozświetlająco-ujędrniająca 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
BoboVita białe warzywa z indykiem w sosie, słoiczek dla dzieci po 15 miesiącu, z dużymi kawałkami na etykiecie.
5,0
BoboVita
Białe warzywa z indykiem w sosie 15m+, 250 g
6,29 zł
100 g = 2,52 zł
Błyszcząca złota świeczka urodzinowa PartyDeco w kształcie cyfry 4, z knotem i patyczkiem, widok z przodu.
4,9
PartyDeco
świeczka urodzinowa, cyfra 4, złota, 4,5 cm 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowe serum e.l.f. Skin Youth Boosting z retinoidem w butelce z białą pompką, widok z przodu.
e.l.f. Skin Youth Boosting
serum do twarzy z retinoidami i antyoksydantami, na noc 29,5 ml
99,99 zł
100 ml = 338,95 zł
TYLKO ONLINE
Jasnoniebieski żel do mycia twarzy e.l.f. Holy Hydration Clean Freak z 1% kwasem hialuronowym, widok z przodu.
e.l.f. Skin Holy Hydration!
żel do mycia twarzy z 1% kompleksu kwasy hialuronowego 162 ml
51,99 zł
100 ml = 32,09 zł
Semilac Easy Off Marrom Choco, lakier hybrydowy w butelce i błyszczący, owalny wzornik ciemnej czekolady.
3,8
Semilac Easy Off
lakier do paznokci, LED, nr L20 Marrom Choco 7 ml
39,99 zł
100 ml = 571,29 zł
Max Factor Masterpiece 2in1 Lash Wow Midnight Black mascara. Open dark tube, two gold-accented wands with brushes for volume & length.
4,9
Max Factor Masterpiece 2in1 Lash Wow
tusz do rzęs, Midnight Black, 7 ml
87,99 zł
100 ml = 1257,00 zł
TYLKO ONLINE
It's Skin Lemon maska rozświetlająca, biała saszetka z cytrynami, zielonymi listkami i nazwą, widok z przodu.
5,0
It's Skin Lemon
maska w płachcie, rozświetlająca 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Zielono-żółte opakowanie torebek strunowych Jan Niezbędny, 1L 20 sztuk, z podwójnym suwakiem pokazanym na zbliżeniu.
Jan Niezbędny
torebki strunowe z podwójnym zamknięciem, 1l 20 szt.
8,29 zł
1 szt. = 0,41 zł
Biało-niebieskie pudełko Bausch & Lomb SofLens z 6 miękkimi soczewkami kontaktowymi, widok z przodu, numer 59.
4,9
SofLens 59
soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, moc: -3,00 6 szt.
63,99 zł
1 szt. = 10,67 zł
VITAMMY space+ bezkontaktowy termometr, błękitny, z ekranem 36.6, na turkusowym opakowaniu, widok centralny.
Vitammy Space+
termometr bezkontaktowy z natychmiastowym pomiarem w 1 sekundę 1 szt.
79,99 zł
1 szt. = 79,99 zł
Miękki, bawełniany ręcznik kremowy 30x50 cm z subtelnym wzorem, złożony pionowo, do twarzy i rąk.
4,8
Faro Chevron
ręcznik bawełniany, Śmietankowy, wym. 30x50cm, 500 g/m² 1 szt.
6,99 zł
1 szt. = 6,99 zł
Pupa Milano Shock Plump błyszczyk powiększający, liliowa tubka z czerwoną nakrętką, otwarty z beżowym aplikatorem.
5,0
Pupa Milano Shock Plump
błyszczyk do ust, nr 003 Scandal Nude 5 ml
79,99 zł
100 ml = 1599,80 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone