Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Słoik pasty WA:ŻYWO na pieczywo o smaku suszonego pomidora i żurawiny, biała etykieta, widok z przodu.
4,9
WA:ŻYWO na pieczywo
pasta warzywna z suszonymi pomidorami i żurawiną 180 g
7,49 zł
100 g = 4,16 zł
Hugo Boss Boss Woman woda perfumowana 75ml, przezroczysta butelka obok białego pudełka z różowym paskiem.
Hugo Boss Boss Woman
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
219,99 zł
100 ml = 293,32 zł
TYLKO ONLINE
Profesjonalna elastyczna szczotka Manta biała z miedzianymi detalami, woreczek i pudełko, do wrażliwej skóry głowy.
Manta Original
szczotka do włosów i skóry głowy, Biała 1 szt.
179,99 zł
1 szt. = 179,99 zł
Czarne stringi Marilyn z bawełny organicznej i koronki, na modelce, widok z boku, z ozdobnym kwiatem bawełny.
5,0
Marilyn Thong Infinity
stringi damskie, Black, rozm. M 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
Czerwony zestaw Sabrina Carpenter Cherry Baby z perfumami, kremem i sztyftem w kształcie czekolady.
4,9
Sabrina Carpenter Cherry Baby
zestaw dla kobiet, woda perfumowana 10ml + woda perfumowana 30ml + balsam do ciała 75ml 1 szt.
154,99 zł
1 szt. = 154,99 zł
Dwustronna kredka do brwi NYX Blade & Shade Nano w kolorze Ash Brown, z ostrzem i spoolie, z brązowymi swatchami.
5,0
NYX Professional Makeup Blade & Shade
kredka do brwi, precyzyjna, Ash Brown 1 szt.
57,99 zł
1 szt. = 57,99 zł
Love Skin Avocado Cushion Cream BB w czarnym kompakcie, obok puszysty pędzel i pudełko z motywem awokado.
4,3
Love Skin
krem BB z masłem Shea i Avocado, z filtrem UVA/UVB, nr 25 20 g
29,99 zł
100 g = 149,95 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta satynowa pomadka Revolution Lip Allure w beżowym odcieniu nude, w mlecznej tubce, obok leży zakrętka.
Revolution Lip Allure Soft Satin
pomadka do ust, Chaffeur Nude 3,2 g
44,99 zł
100 g = 1405,94 zł
Mascara Rimmel Wonder'Luxe Volume 001 Black w różowo-złotej tubie, otwarta, z widoczną czarną silikonową szczoteczką.
4,7
Rimmel Wonder'Luxe Volume
tusz do rzęs, wydłużający, zwiększający objętość, nr 001 Black 11 ml
39,99 zł
100 ml = 363,55 zł
Mały różowy słoiczek żelu budującego hi hybrid GELLO #01 Clear (12g), z czerwono-białymi napisami, widok frontalny.
Hi Hybrid Gello
żel budujący, #01 Clear 12 g
27,99 zł
100 g = 233,25 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO ONLINE
D'Alba Piedmont Balancing Vegan Cleanser, oliwkowy żel do mycia twarzy w butelce z czarną pompką, widok z przodu.
D'Alba Piedmont Balancing Vegan
żel do mycia twarzy, łagodnie oczyszczający 200 ml
129,99 zł
100 ml = 65,00 zł
TYLKO ONLINE
Erborian Super BB SPF 20 Clair, krem BB z żeń-szeniem, beżowa tubka i pudełko obok siebie.
Erborian Super BB
krem BB do twarzy z żeń-szeniem, kryjący, SPF 20, Clair 15 ml
99,99 zł
100 ml = 666,60 zł
BoboVita owocowa tubka: banan z mango i kokosem dla niemowląt po 6 miesiącu, bez dodatku cukru. Widok z przodu.
4,8
BoboVita
deserek w tubce, Mleko Kokosowe, Banany i Mango, 6m+ 80 g
3,69 zł
100 g = 4,61 zł
DARMOWA DOSTAWA
L'Or'eal Color Riche satynowa pomadka, ró&zowa, w złotym opakowaniu, z logo "R" na otwartym wieczku. Zbliżenie na produkt.
4,7
L'Oréal Paris Color Riche Satin
pomadka do ust, nr 230 Coral Showroom 4,8 g
64,99 zł
100 g = 1353,96 zł
Zabawka VTech Betoniarka Kulko-Mieszarka w pudełku, z żółto-niebieskim pojazdem i kulkami, widok z przodu opakowania.
Trefl Vtech Baby
zabawka rozwijająca, Betoniarka Kulko-Mieszarka, 12-36m 1 szt.
139,99 zł
1 szt. = 139,99 zł
Najniższa cena: 175,99 zł
TYLKO ONLINE
Affect Shine On rozświetlacz prasowany, różowy, z tkaną fakturą, w otwartym srebrnym kompakcie z lustrem.
Affect Shine On
rozświetlacz do twarzy, prasowany, Rose Crystal 8 g
79,99 zł
100 g = 999,88 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Revolution Reloaded Iconic 3.0, prostokątna, 15 cieni (11 błyszczących, 4 matowe) w ciepłych odcieniach.
4,7
Revolution Reloaded
paleta cieni do powiek, Iconic 3.0 16,5 g
39,99 zł
100 g = 242,36 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżająca maska żelowa Lumene Nordic Hydra 72H w niebieskim słoiczku, z bąbelkami, widok z przodu.
Lumene Lähde Nordic Hydra
maseczka do twarzy, żelowa, nawilżająco-regenerująca 150 ml
109,99 zł
100 ml = 73,33 zł
Bausch + Lomb Softlens daily disposable contact lenses box, beige and blue, 30 soft lenses.
3,8
SofLens Daily Disposable
soczewki kontaktowe jednorazowe, dzienne, moc: -1,25 30 szt.
74,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
TYLKO ONLINE
Origins Clear Improvement aktywna maska węglowa w szarej tubce 75ml, widok z przodu, z białym napisem.
Origins Clear Improvement
maseczka do twarzy, oczyszczająca z aktywnym węglem 75 ml
94,99 zł
100 ml = 126,65 zł
TYLKO ONLINE
Trussardi My Land męskie EDT 100ml: szklany flakon z brązową obwódką i złote pudełko obok.
Trussardi My Land
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
229,99 zł
100 ml = 229,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka Frulatte Vitamin C 2-in-1 Foaming Face Cleanser z pompką, żółto-niebieska etykieta, widok z przodu.
Frulatte Vitamin C
pianka do mycia twarzy, oczyszczająca, z Witaminą C 225 ml
44,99 zł
100 ml = 20,00 zł
TYLKO ONLINE
Złoty błyszczący cień e.l.f. Fine as Fleck w przezroczystej kasetce, z białym logo, widok z góry.
e.l.f. Fine as Fleck
topper-cień do powiek, błyszczący, It's Glit 2 g
35,99 zł
100 g = 1799,50 zł
TYLKO ONLINE
Dwa opakowania kremowej pomadki IsaDora Perfect Moisture Lipstick 226 Angelic Nude, jedna otwarta z nude sztyftem.
IsaDora Perfect Moisture
pomadka do ust, nr 226 Angelic Nude 4 g
72,99 zł
100 g = 1824,75 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone