Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Pachnąca saszetka do szafy Cedr & Mirra, brązowo-czarna, z kwiatowym wzorem, widok z przodu.
4,6
Pachnąca Szafa
saszetka zapachowa, Cedr & Mirra 5 g
4,49 zł
100 g = 89,80 zł
TYLKO ONLINE
Czarne opakowanie Bubalicious More Meat kabanosów dla psów, 100% wieprzowiny, widoczne brązowe kiełbaski.
BUBAlicious More Meat
karma uzupełniająca dla psa, kabanosy z Wieprzowiny 70 g
16,99 zł
100 g = 24,27 zł
Słoik złocistego miodu lipowego Miodu Polskie, widok z przodu, przezroczyste szkło, czarna zakrętka.
5,0
B. J. Pawłowski Miody Polskie
miód nektarowy, lipowy 400 g
22,99 zł
100 g = 5,75 zł
Jasnoróżowy builder gel hi hybrid GELLO #03 Dewy Blush w cylindrycznym słoiczku, z czerwoną etykietą.
Hi Hybrid Gello
żel budujący, #03 Dewy Blush 12 g
27,99 zł
100 g = 233,25 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO ONLINE
Indola Repair Treatment, biała, wegańska maska do włosów 250 ml w okrągłym słoiczku, widok z przodu.
Indola Repair
maska do włosów zniszczonych, regenerująca 250 ml
109,99 zł
100 ml = 44,00 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk YSL Loveshine Honey Moon, opalizujący różowo-złoty, obok aplikator, butelka z logo YSL.
Yves Saint Laurent Loveshine Plumping
błyszczyk-olejek do ust, nr 12 Honey Moon 6 ml
154,99 zł
100 ml = 2583,17 zł
Pudełko Acti Vita-Miner suplementu diety, 30 tabletek, na tle kolorowych, pikselowych kwadratów, widok z przodu.
4,9
Acti Vita-miner
zestaw witamin i minerałów, tabletki, suplement diety 30 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,53 zł
Czarne główki Vitammy Platinum Complete do szczoteczki sonicznej. Widoczne opakowanie z napisem „4 SZTUKI”.
4,9
Vitammy Platinum Complete
wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej, Czarne, 4 szt.
79,99 zł
1 szt. = 20,00 zł
Opakowanie Melvit Crispy Rings, czarno-białe, z okrągłym, wieloziarnistym pieczywem chrupkim z ziarnami. Widok z przodu.
4,7
Melvit Crispy Rings
pieczywo chrupkie, wieloziarniste 75 g
5,19 zł
100 g = 6,92 zł
Krem do biustu Your Kaya Linia Mama w białej tubce i zielonym pudełku z napisami, widok z przodu.
4,0
Your Kaya
krem do pielęgnacji biustu 75 ml
59,99 zł
100 ml = 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Astonish Cream Lemon mleczko do czyszczenia w żółtej butelce z niebieską etykietą i motywem cytryny, widok z przodu.
Astonish
mleczko do czyszczenia, Lemon 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
TYLKO ONLINE
Białe serum Schwarzkopf SCALP PROTECT 150ml, ochronne do skóry głowy, z czarnym aplikatorem, widok z przodu.
Schwarzkopf Professional Scalp Protect
serum do skóry głowy, ochronne 150 ml
56,99 zł
100 ml = 37,99 zł
TYLKO ONLINE
Kaja Jelly Charm róż i pomadka Mocha Glaze. Ciemnobrązowy tint do ust i policzków z różowym brelokiem w kształcie serca.
Kaja Jelly Charm
pomadka do ust i róż do policzków, 2w1, nr 06 Mocha Glaze 5 g
91,99 zł
100 g = 1839,80 zł
Czarna butelka Semilac Rosé Gloss UV Gel Polish, lakier magnetyczny Glass Nails na tle lśniącego różu.
4,5
Semilac
lakier hybrydowy, nr 662 Rosé Gloss 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Affect Make-Up Fixing Spray, czarna puszka z pionowymi liniami, z otwartą nakrętką, widok z przodu.
Affect
spray utrwalający makijaż, wodoodporny 150 ml
59,99 zł
100 ml = 39,99 zł
Pudełka prezentowe Incood 15x7cm, 8 szt., beżowe w delikatne kwiaty, przewiązane zieloną wstążką.
4,9
Incood
pudełka na prezenty, wym. 15x7cm, For You, różne rodzaje 8 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Niebieskie pudełko suplementu Vigor multiwitamina ON dla mężczyzn, z napisem VIGOR multiwitamina, widok z przodu.
4,5
Vigor Multiwitamina On
tabletki, suplement diety 30 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,20 zł
TYLKO ONLINE
Czarny tusz Collistar Infinito Mascara Extra Nero z innowacyjną silikonową szczoteczką Sky-Lift, widok z boku.
Collistar Infinito
tusz do rzęs, Extra Nero, wkład uzupełniający 7,5 ml
72,99 zł
100 ml = 973,20 zł
TYLKO ONLINE
Giorgio Armani Prisma Glass Icy Plumper błyszczyk, jasnofioletowy, obok czarnego opakowania z nazwą.
Giorgio Armani Prisma Glass Icy Plumer
błyszczyk do ust, powiększający, nr 30 Frozen Amethyst 3,5 ml
199,99 zł
100 ml = 5714,00 zł
NYX Buttermelt bronzer, kompakt w rdzawym kolorze, otoczony rozsypanym pudrem. Długotrwały, widok z góry.
NYX Professional Makeup Buttermelt
bronzer do twarzy, nr 3.5 Butta D Down 5 g
61,99 zł
100 g = 1239,80 zł
Bielenda Skin Clinic Niacynamid maseczka normalizująco-rewitalizująca, biało-fioletowa saszetka, widok z przodu.
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Niacynamid
maseczka do twarzy, normalizująco-rewitalizujaca 8 g
4,99 zł
100 g = 62,38 zł
Dwupak wkładów Air Wick Sangria Mega Pack. Czerwone etykiety, zielone nakrętki, owoce i drinki na przodzie.
4,9
Air Wick Freshmatic
wkład do automatycznego odświeżacza powietrza, Owocowa Sangria z przyprawami 2x250 ml
31,99 zł
100 ml = 6,40 zł
TYLKO ONLINE
Medi-Peel Peptide 9 Volume & Tension Tox Cream Pro, krem przeciwstarzeniowy, słoiczek i pudełko na czarnym tle.
Medipeel Peptide 9 Volume & Tension Pro
krem do twarzy, liftingujący, z Peptydami 50 ml
129,99 zł
100 ml = 259,98 zł
Ciemnobrązowy, matowy eyeliner Rimmel Wonder'Ink Precision Pen, z widocznym napisem, skuwka obok, na czarnym tle.
4,8
Rimmel Wonder'Ink
eyeliner w pisaku, wodoodporny, nr 002 Spiced Chestnut 1 ml
34,99 zł
100 ml = 3499,00 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone