Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Niebieskie pudełko suplementu Vigor multiwitamina ON dla mężczyzn, z napisem VIGOR multiwitamina, widok z przodu.
4,5
Vigor Multiwitamina On
tabletki, suplement diety 30 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,20 zł
TYLKO ONLINE
Czarny tusz Collistar Infinito Mascara Extra Nero z innowacyjną silikonową szczoteczką Sky-Lift, widok z boku.
Collistar Infinito
tusz do rzęs, Extra Nero, wkład uzupełniający 7,5 ml
72,99 zł
100 ml = 973,20 zł
TYLKO ONLINE
Giorgio Armani Prisma Glass Icy Plumper błyszczyk, jasnofioletowy, obok czarnego opakowania z nazwą.
Giorgio Armani Prisma Glass Icy Plumer
błyszczyk do ust, powiększający, nr 30 Frozen Amethyst 3,5 ml
199,99 zł
100 ml = 5714,00 zł
NYX Buttermelt bronzer, kompakt w rdzawym kolorze, otoczony rozsypanym pudrem. Długotrwały, widok z góry.
NYX Professional Makeup Buttermelt
bronzer do twarzy, nr 3.5 Butta D Down 5 g
61,99 zł
100 g = 1239,80 zł
Bielenda Skin Clinic Niacynamid maseczka normalizująco-rewitalizująca, biało-fioletowa saszetka, widok z przodu.
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Niacynamid
maseczka do twarzy, normalizująco-rewitalizujaca 8 g
4,99 zł
100 g = 62,38 zł
Dwupak wkładów Air Wick Sangria Mega Pack. Czerwone etykiety, zielone nakrętki, owoce i drinki na przodzie.
4,9
Air Wick Freshmatic
wkład do automatycznego odświeżacza powietrza, Owocowa Sangria z przyprawami 2x250 ml
31,99 zł
100 ml = 6,40 zł
TYLKO ONLINE
Medi-Peel Peptide 9 Volume & Tension Tox Cream Pro, krem przeciwstarzeniowy, słoiczek i pudełko na czarnym tle.
Medipeel Peptide 9 Volume & Tension Pro
krem do twarzy, liftingujący, z Peptydami 50 ml
129,99 zł
100 ml = 259,98 zł
Ciemnobrązowy, matowy eyeliner Rimmel Wonder'Ink Precision Pen, z widocznym napisem, skuwka obok, na czarnym tle.
4,8
Rimmel Wonder'Ink
eyeliner w pisaku, wodoodporny, nr 002 Spiced Chestnut 1 ml
34,99 zł
100 ml = 3499,00 zł
MEXX Inspired Nature męska woda perfumowana. Zielony flakon o organicznym kształcie i kartonik, widok z przodu.
4,9
Mexx Inspired Nature
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
139,99 zł
100 ml = 279,98 zł
TYLKO ONLINE
Różowy dezodorant Fila Natural z niebieską nakładką. Napis Sport Active, 0% aluminium i rumianek, widok przód.
Fila Sport Active Natural
dezodorant w sprayu, dla kobiet 150 ml
17,99 zł
100 ml = 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy damskie French Avenue PINNACE Noir. Czarny, lśniący flakon z pudełkiem, widok z przodu pod kątem.
5,0
French Avenue Pinnace Noir
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
149,99 zł
100 ml = 149,99 zł
TYLKO ONLINE
Armaf Odyssey Li'Chi Lush, damska woda perfumowana, brzoskwiniowa butelka z fakturą i pudełko.
Armaf Odyssey Li`Chi Lush
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
119,99 zł
100 ml = 119,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta pomadka Revolution Star Blur Moonlit Rose, matowa z efektem shimmer. Widoczny aplikator typu łezka w odcieniu różowo-brązowym.
Revolution Star Blur
pomadka do ust, Moonlit Rose 3,5 ml
39,99 zł
100 ml = 1142,57 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający TIRTIR Mask Fit Aura Cushion 31N French Beige, otwarty srebrny kompakt z gąbeczką i podkładem.
TIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 31N French Beige 18 g
109,99 zł
100 g = 611,06 zł
Front of the light green packaging for Cerruti 1881 Homme Eau de Toilette, with large black "1881" text.
4,9
Cerruti 1881 Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
169,99 zł
100 ml = 169,99 zł
Nestle Yogolino Jagoda, niebieskie opakowanie z otwartym deserkiem mleczno-owocowym dla maluszków po 6. m-cu.
3,0
Nestlé Yogolino
deserek mleczno-owocowy, Jagoda, po 6. m-cu życia 4x100g
12,99 zł
100 g = 3,25 zł
Słoik 250 g miodu nektarowego wielokwiatowego, z beżową etykietą, czarną zakrętką, widok z przodu.
4,9
Pszczelarz Kozacki
miód wielokwiatowy 250 g
9,99 zł
100 g = 4,00 zł
Kubuś Baby Mus, przecier owocowo-warzywny w zielonej tubce. Z jabłkiem, truskawką i marchwią, dla dzieci po 6 miesiącu.
4,8
Kubuś Baby
mus owocowy, Jabłko, Truskawka, Marchewka, po 6. miesiącu życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
TYLKO ONLINE
Muzigae Mansion Objet Water tint Pitch 008, różowy, matowy, tubka z aplikatorem, widok z boku.
Muzigae Mansion Objet Water
pomadka do ust, płynna, matowa, nawilżająca, nr 008 Pitch 5,8 ml
69,99 zł
100 ml = 1206,72 zł
DARMOWA DOSTAWA
L'Oréal Lumi Glotion 901 Fair Glow, jasnoróżowy rozświetlacz w tubce, naturalny blask, ujęcie z przodu.
4,8
L'Oréal Paris Lumi Glotion
rozświetlacz do twarzy i ciała, nr 901 Fair Glow 40 ml
71,99 zł
100 ml = 179,98 zł
TYLKO ONLINE
K-SECRET SEOUL 1988 SUN, off-white tuba z filtrem UV SPF50+ PINE TREE + CERAMIDE, widok z przodu.
K-Secret Seoul 1988
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50+ PA++++ 50 ml
72,99 zł
100 ml = 145,98 zł
DARMOWA DOSTAWA
Otwarta maskara L'Oréal False Lash wydłużająco-pogrubiająca, srebrna butelka, czarny aplikator z silikonową szczoteczką.
5,0
L'Oréal Paris False Lash
tusz do rzęs 8,9 ml
75,99 zł
100 ml = 853,82 zł
Czarne sportowe stopki męskie Wola z etykietą Be Active, rozmiar 39/41, widok z przodu.
4,9
Wola Be Active Colour
stopki męskie, sportowe, Czarne, rozm. 39-41; 1 para
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
TYLKO ONLINE
MAC Skinfinish Lightstruck płynny rozświetlacz w brzoskwiniowo-złotej butelce i czarnym pudełku, widok z przodu.
MAC Skinfinish Lightstruck
rozświetlacz do twarzy, w płynie, Cherry Chrome 15 ml
149,99 zł
100 ml = 999,93 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone